MMA PLFAME MMAJest pierwszy komentarz Najmana po walce Murańskiego! Proponuje mu walkę z… Mua Boyem!

Jest pierwszy komentarz Najmana po walce Murańskiego! Proponuje mu walkę z… Mua Boyem!

Wczorajsza walka Jacka Murańśkiego z Arkiem Tańculą to było coś! Na pewno można było to nazwać najbardziej wyczekiwaną walką w historii Fame. Walka w klatce rzymskiej przyniosła wiele emocji, ale też zabrakło w tej walce nokautu. Obie strony w tej walce były zawiedzione dyskwalifikacją.

Jak wiadomo Pan Jacek jest skonfliktowany z Marcinem Najmanem. Na pewno każdy widział ich konfrontację na naszym kanale Youtube. Panowie mieli zaplanowaną walkę na Elite Fighters, jednak kontrakt jest nieważny, bo Marcin Najman dopatrzył się wad prawnych w kontrakcie.

Marcin Najman odniósł się do walki Pana Jacka!

Marcin Najman na pewno wyczekiwał walki Pana Murańskiego z racji na ich konflikt i była to dobra okazja by wbić kilka szpileczek. Już w nocy wystosował pierwszą zaczepkę.

A niedawno wrzucił kolejny post, w którym nawołuje do walki Jacka Murańskiego z Mua Boyem. Zaznaczył jednak, że Murański powinien mieć kaganiec i dodał do postu erotyczne narzędzie. Jak widać Marcinowi humor dopisuje i bawi się w najlepsze.

Zobacz także:

Mamy nowy angaż w Fame! Podoba się?

Daniel Majewski może to nie być wszystkim znana osoba. Najgłośniejsze momenty w swojej internetowej działalności ma chyba za sobą.

Bestia po walce mówi, że dał show! A wam jak się podobało?

Jedna z najcięższych walk w historii FAME MMA przeszła do historii. Podczas gali FAME 12, Piotr Piechowiak wspólnie z Krzysztofem Radzikowskim przewalczyli pełne trzy rundy, po których zwycięstwo odniósł „Bestia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis