MMA PLBoksJest pierwsze face to face! Ben Askren prowokował youtubera! [WIDEO]

Jest pierwsze face to face! Ben Askren prowokował youtubera! [WIDEO]

Już siedemnastego kwietnia dojdzie do walki na zasadach bokserskich, która wzbudza duże zainteresowanie. Jake Paul jeden z najbardziej popularnych youtuberów skrzyżuje rękawice z Benem Askrenem. Doszło do ich pierwszego face to face.

Jake zainteresowanie zdobył na przestrzeni 2013-15 roku w aplikacji Vine. Warto zaznaczyć, że Paul ma za sobą również udział w serialach. Obecnie na samym instagramie posiada 14,7 mln obserwujących.

24-latek ma za sobą dwie walki zawodowe. Paul zakończył je szybko przed czasem i wydaje się, że w starciu z Askrenem również będzie faworytem. Dla wielu może to być zaskoczenie, bo Ben przecież bił się w organizacji UFC, Bellator czy One Championship. Jest to jednak zapaśnik, który nigdy nie należał do zawodników mogących się pochwalić umiejętnościami w stójce.

Askren prowokował!

Ben Askren postanowił sprowokować Jake’a Paula przed ich wyczekiwanym pojedynkiem, do którego dojdzie już siedemnastego kwietnia. Jesteśmy po pierwszym face to face. Całe wideo możecie zobaczyć poniżej.

Na tej samej gali swój debiut w boksie odnotuje były mistrza wagi ciężkiej UFC – Frank Mir. 41-latek ostatecznie zmierzy się z doświadczonym Steve Cunninghamem (29-9-1), który wydaje się zdecydowanym faworytem.

Zobacz także:

Don Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych! Przyjmie zakład?

Pojawia się sporo osób, które są przekonane, że Kasjusz Życiński przegra swój najbliższy pojedynek. Mowa tu o popularnym Sergiuszu ”Nitro” Górskim, który na swoim livie powiedział, że Norman Parke wygra z ”Don Kasjo” w 30-sekund. Na odpowiedź Kasjusza nie musieliśmy długo czekać.

Oleksandr Usyk dostał telefon z UFC! Będzie debiut w MMA?

To jest spora niespodzianka! Oleksandr Usyk (18-0, 13 KO) zdradził, że dostał propozycję od UFC, aby zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mówiło sie o potencjalnej walce Ukraińca z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).