Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCJest oficjalna przyczyna śmierci legendy UFC. To bardzo smutne wieści!

Jest oficjalna przyczyna śmierci legendy UFC. To bardzo smutne wieści!

Jest już oficjalna przyczyna śmierci legendy UFC – Stephana Bonnara, który zmarł 22 grudnia zeszłego roku w Las Vegas. Emerytowany już zawodnik mieszanych sztuk walki miał 45 lat.

oficjalna przyczyna śmierci legendy UFC

Portal MMA Fighting poinformował o oficjalnie stwierdzonej przyczyny śmierci uczestnika legendarnego pierwszego sezonu The Ultimate Fighter.

Jest oficjalna przyczyna śmierci legendy UFC

Jak podało biuro koronera hrabstwa Clark, Stephan Bonnar zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Zawodnik miał zatruć się fentanylem, paraflurofentaylem i mitrygyniną. Więcej szczegółów w sprawie nie ujawniono.

Fentalyn jest rzekomo substancją 50 razy mocniejszą niż heroina i 100 razy mocniejszą niż morfina. Nie wiadomo na ten moment czy Bonnar był od tej substancji uzależniony.

Stephan Bonnar jest członkiem Galerii Sław UFC, do której trafił dzięki finałowej walce w show The Ultmate Fighter 1 razem ze swoim oponentem Forestem Griffinem. Panowie dali legendarny pojedynek, o którym będzie mówiło się jeszcze przez dekady.

Tamtą walkę Bonnar przegrał.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis