MMA PLUFCJest nowy rywal Roberta Whittakera! Byłego mistrza czeka poważne wyzwanie!

Jest nowy rywal Roberta Whittakera! Byłego mistrza czeka poważne wyzwanie!

Foto: Twitter/ Robert Whittaker

Jest nowy rywal dla Roberta Whittakera! Były mistrz wagi średniej 17 kwietnia miał zmierzyć się w hitowym starciu z Paulo Costą, ale Brazylijczyk zachorował na agresywną grypę, która uniemożliwiła mu występ na nadchodzącej gali. I kiedy wydawało się, że starcie to zostanie przesunięte, UFC zapewniło Whittakerowi zastępstwo!

Wiemy już teraz, że Nowozelandczyka czekać będzie bardzo poważne wyzwanie!

Jest nowy rywal Roberta Whittakera! Byłego mistrza czeka poważne wyzwanie!

Nowym przeciwnikiem Whittakera będzie Kelvin Gastelum. Starcie to odbędzie się zgodnie z planem, czyli 17 kwietnia na gali UFC w Las Vegas. Pojedynek ten nadal będzie miał pięć rund.

Whittaker i Gastelum mieli już raz walczyć. Było to w lutym 2019 roku na UFC 234, ale wówczas Nowozelandczyk wypadł z pojedynku z powodu przepukliny.

Kelvin Gastelum od czasu dołączenia do wagi średniej notuje rekord w UFC 4-4. W swojej ostatniej walce pokonał Iana Henischa decyzją sędziów.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC, która odbędzie się 17 kwietnia:

Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum
Bartosz Fabinski vs. Gerald Meerschaert
Parker Porter vs. Chase Sherman
Tracy Cortez vs. Justine Kish
Tony Gravely vs. Nate Maness
Austin Hubbard vs. Natan Levy
Drakkar Klose vs. Jeremy Stephens

Zobacz także:

“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

Jan Błachowicz po zwycięstwie z Israelem Adesanyą udzielił dziesiątki wywiadów, ale tylko jeden na specjalnych zasadach. Na każde pytanie nasz mistrz mógł odpowiedzieć w zaledwie 7 sekund. Przez to odpowiedzi mocno zaskakiwały prowadzącą.

Norman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Norman Parke podgrzewa atmosferę przed walką z Don Kasjo. W wywiadzie dla programu KOLOSEUM ocenił poziom walk jakie Kasjusz toczył w Fame MMA. Stormin odniósł się też do przeszłości bokserskiej Życińskiego. Możecie być zaskoczeni!

Elite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters odkrywa karty! Nowa na polskim rynku organizacja przedstawiła kibicom pierwsze zestawienie. Jesteście zainteresowani tym pojedynkiem?