MMA PLDana WhiteJest nowy odcinek “Dana White: Lookin’ for a Fight” – szef UFC z ekipą odwiedza Houston [WIDEO]

Jest nowy odcinek “Dana White: Lookin’ for a Fight” – szef UFC z ekipą odwiedza Houston [WIDEO]

W sieci jest już nowy odcinek programu “Dana White: Lookin’ for a Fight”. Tym razem szef UFC wraz ze swoją ekipą wraca do Houston.

Dana White: Lookin' for a Fight

Znaną kibicom UFC serię, Dana White prowadzi razem z byłym mistrzem UFC Mattem Serrą oraz weteranem mieszanych sztuk walki Dinem Thomasem.

W najnowszym odcinku cała trójka poszukiwała talentów w Houston. W odcinku znajdziemy także ostatniego pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Derricka Lewisa.

Jest nowy odcinek “Dana White: Lookin’ for a Fight” – szef UFC z ekipą odwiedza Houston [WIDEO]

“Prezes UFC Dana White, Matt Serra i Din Thomas znowu odwiedzają Houston! Dana zwiedza PBR, Din uczy się rodeo. Cała trójka gustuje w teksańskim jedzeniu i dołącza do Derricka Lewisa, aby szukać talentów w Fury Fighting Championship” – czytamy w zapowiedzi odcinka:

Zobacz także:

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis