Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanJest następny chętny! Pudzianowski rzucił wyzwanie… Najmanowi!

Jest następny chętny! Pudzianowski rzucił wyzwanie… Najmanowi!

W ostatnim czasie nie brakuje chętnych do starcia z Marcinem Najmanem. Będzie odpowiedź ”El Testosterona”. Tym razem wyzwanie byłemu pięściarzowi rzucił… Krystian Pudzianowski!

Najman

Częstochowianin ma za sobą udany debiut w organizacji High League. Miało to miejsce na sobotniej gali w Katowicach, gdzie stanął przed natychmiastowym rewanżem. Najman jednogłośną decyzją sędziów pokonał prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka, który zastąpił Jacka ”Murana” Murańskiego. 

Najman nie unikał wymian i szukał obszernego ciosu. Jóźwiak przetrwał ciężkie chwile, ale zaraz ”El Testosteron” obalił i kontrolował rywala z góry. Prezes miał swoją szansę w trzeciej odsłonie, gdy trafił Najmana i był z góry w parterze. Ostatecznie Paweł nie wykorzystał okazji i tym samym doznał drugiej przegranej.

Dojdzie do takiej walki?

Krystian Pudzianowski na insta stories zareagował na zwycięstwo Marcina Najmana. Pudzianowski rzucił wyzwanie w kierunku ”El Testosterona”.

Marcin Najman zapraszam. Wygrałeś z Jóźwiakiem, więc zapraszam

Przypomnijmy, że Pudzianowski stoczył jeden pojedynek w organizacji MMA VIP, w której ”El Testosteron” był jednym z właścicieli. Krystian wtedy przed czasem odprawił Tomasza Chica. Wcześniej musiał uznać wyższość Piotra ”Szeli” Szeligi, a w debiucie pokonał Radosława Słodkiewicza.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru! Widzieliście?

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze wypowiedział się o postawie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę podczas High League 6 w Katowicach doznał trzeciej przegranej z rzędu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze… Kto teraz? Rewanż z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim czy wyczekiwana walka przez fanów freak fightów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim?

Maciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani! Co wy na to?

Maciej Turski na twitterze postanowił skomentować kontrowersje, które pojawiły się po sobotniej walce Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” doznał trzeciej przegranej z rzędu i trzeba przyznać, że walka w Katowicach nie wyglądała dobrze. Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany. W starciu na zasadach boksu (małe rękawice) – widzieliśmy kolano i kopnięcie co jest oczywiście zabronione.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis