MMA PLFAME MMAJest następne nagranie za kulis FAME MMA 15! Ochroniarz z główki uderzył Piotra Szeligę! [WIDEO]

Jest następne nagranie za kulis FAME MMA 15! Ochroniarz z główki uderzył Piotra Szeligę! [WIDEO]

W sieci pojawiło się kolejne nagranie za kulis gali FAME MMA 15, która w piątek odbyła się w Łodzi. Na nagraniu Piotr Szeliga jest popychany przez ochroniarzy, a jeden z nich w pewnym momencie atakuje freakowego zawodnika.

Szeliga

Podczas piętnastej edycji działo się naprawdę dużo. Kontrowersje pojawiły się również po walce Kacpra Błońskiego. Była to awantura Adriana ”Polaka” Polańskiego i trenerów WCA z medykiem. Kacper Błoński z klatki trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło do mocnego spięcia trenerów WCA z medykiem. Pisaliśmy o tym [TUTAJ]

Nagranie z sytuacji poniżej:

Jest nagranie!

W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 15 w Łodzi. Piotr Szeliga był mocno zdenerwowany…. Ochroniarz uderzył go z główki.

Cała sytuacja poniżej:

Szeliga jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Były to występy zakończone w kapitalnym stylu. Piotr znokautował Krzysztofa ”Fericze” Ferenca oraz Gabriela ”Araba” Al-Sulwi.

Ostatni pojedynek stoczył zaś na 14-edycji w Tauron Arenie. Było to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie ”Szeliego”, bowiem w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. ”Stormin” bez zaskoczenia w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Zobacz także:

Wiemy, co powiedział do Mateusza po walce Jacek Murański! Bardzo ostra krytyka! Widzieliście?

Mateusz Murański uległ Arkadiuszowi Tańculi w rewanżowej walce na FAME MMA 15. “Młody Muran” przegrał w trzeciej rundzie przez duszenie zza pleców. Dzień po walce w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, co powiedział mu po porażce jego ojciec Jacek Murański.

Poznaliśmy main event gali PRIME SHOW MMA 3! Kibice są mocno zaskoczeni! Co wy na to?

Organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła właśnie main event najbliższej edycji, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Będzie to starcie kobiet. Wielu kibiców freak fightów jest mocno zaskoczona takim wyborem – co można zauważyć w komentarzach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis