MMA PLBoksJest nagranie ze starej walki Marcina Najmana! To była najlepsza dyspozycja ”El Testosterona”?

Jest nagranie ze starej walki Marcina Najmana! To była najlepsza dyspozycja ”El Testosterona”?

W sieci pojawiło się nagranie z pokazowej walki bokserskiej ”El Testosterona”. Doszło do niej na przełomie 2010/2011 roku, gdy w teatrze w Częstochowie zmierzył się z Adamem Koprowskim. Całą walkę komentował legendarny Jerzy Kulej.

Najman

Warto zaznaczyć, że Najman w swojej karierze zawodowej miał szansę zawalczyć o mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. Była to jednak szybka przegrana z Andrzejem Wawrzykiem. ”El Testosteron” w boksie może pochwalić się rekordem piętnastu zwycięstw i siedmiu przegranych. Tylko jeden pojedynek Marcina odbył się poza granicami Polski. W 2005 roku w Chicago już w pierwszej odsłonie odprawił z kwitkiem – Douga Phillipsa.

W tym momencie ”El Testosteron” wrócił do treningów po operacji kolana. Częstochowianin zapowiadał, że jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku wróci do klatki.

To była najlepsza forma Marcina Najmana?

Wszystko na to wskazuje. W sieci pojawiło się nagranie z jednej z walk Marcin Najmana. Było to pokazowe starcie z Adamem Koprowskim. Sam ”El Testosteron” twierdzi, że w tamtym momencie był w naprawdę dobrej formie.

Sami zobaczcie:

Warto zaznaczyć, że Adam Koprowski (4-4) do dziś walczy zawodowo w boksie. 41-latek wystąpił ostatnio na gali Mariusza Grabowskiego, gdy po 6-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Tomaszem Gromadzkim.

Najman ostatni pojedynek odnotował w walce wieczoru MMA VIP 4. Było to starcie z debiutującym Mirosławem Dąbrowskim. ”El Testosteron” miał poważne problemy w pierwszej rundzie, lecz rywal nie wykorzystał okazji. W drugiej odsłonie nastąpił koniec po jednym z mocniejszych ciosów Najmana w stójce.

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis