MMA PLMarcin NajmanJest nagranie z pierwszego spotkania Najmana z Murańskim: A taki był grzeczny i nieśmiały!

Jest nagranie z pierwszego spotkania Najmana z Murańskim: A taki był grzeczny i nieśmiały!

Marcin Najman w mediach społecznościowych udostępnił nagranie przed jedną z konferencji FAME MMA. Doszło wtedy do jego pierwszego spotkania z.. Jackiem Murańskim. Warto zaznaczyć, że jeszcze wtedy nie było konfliktu i mocnych słów z obu stron. Wielu kibiców ma nadzieje, że w końcu dojdzie do starcia ”El Testosterona” z ”Muranem”.

Najman

Częstochowianin wrócił już do treningów, więc niebawem poznamy szczegóły jego kolejnego pojedynku. ”El Testosteron” zapewniał, że 2022 rok jest ostatnim jeśli chodzi o jego starty. 

Wracamy do roboty

Jest nagranie!

Zobaczcie jak wyglądało pierwsze spotkanie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Jeszcze wtedy nie było mocnego konfliktu.

A taki był grzecznym i nieśmiały jak go wozili chłopaki jako maskotkę

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis