MMA PLJon JonesJest nagranie z aresztowania Jona Jonesa. Pijany wygrażał policjantom: Nienawidzę was fraj**rzy!

Jest nagranie z aresztowania Jona Jonesa. Pijany wygrażał policjantom: Nienawidzę was fraj**rzy!

W sieci jest już dostępne nagranie z aresztowania Jona Jonesa z września zeszłego roku. O sprawie było głośno w mediach branżowych i nie tylko. “Bones” wybrał się na wycieczkę do Las Vegas, gdzie został dołączony do Galerii Sław UFC wraz z Alexandrem Gustafssonem za ich pierwszą walkę, a po ceremonii poszedł w melanż.

nagranie z aresztowania Jona Jonesa

Jones narozrabiał tak, że bała się go najbliższa rodzina – żona i córka apelowały do ochrony hotelu, w którym Amerykanin był zameldowany, by ci wezwali pomoc i ochronili ich przed pijanym agresorem.

Teraz w sieci możemy obejrzeć nagranie z aresztowania Jona Jonesa.

Jest nagranie z aresztowania Jona Jonesa. Pijany wygrażał policjantom: Nienawidzę was fraj**rzy!

Teraz, dzięki materiałowi, do którego dotarł The Las Vegas Review-Journal możemy obejrzeć moment aresztowania Jona Jonesa przez miejscową policję.

Nagranie opublikowane w sieci pochodzi z kamerki zamieszczonej na mundurze jednego z policjantów.

Widać na nim pijanego Jona Jonesa, który zarówno prosi policję o zabicie go, a potem wykrzykuje, że nienawidzi policji i nazywa ich frajerami.

Obecnie Jon Jones jest pozostawiony w zawieszeniu w swojej karierze sportowej. Były mistrz wagi półciężkiej przygotowuje się do debiutu w królewskiej dywizji wagowej, ale na niego – wg jego decyzji – nie przyszła jeszcze pora.

Zobacz także:

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę! Widzieliście?

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Co wy na to?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

RIZIN Trigger 2nd – wyniki na żywo

Rezultaty z pierwszej gali RIZIN w 2022 roku. Tym razem event klatkowy z Fukuroi z byłym mistrzem KSW Kleberem Koike w walce wieczoru. Brazylijczyk zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC “Ulką” Sasakim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis