MMA PLNajnowszeUFCJest nagranie! Tak Hasbulla Magomedov zareagował na nokaut Islama Makhacheva!

Jest nagranie! Tak Hasbulla Magomedov zareagował na nokaut Islama Makhacheva!

W sobotę w Abu Dhabi odbyła się gala UFC 294, na której oczywiście pojawił się popularny Hasbulla Magomedov. Znany niskorosły z bliska oglądał walkę wieczoru, w której pas mistrzowski w kategorii lekkiej obronił Islam Makhachev (25-1).

Magomedov

31-latek ostatecznie w main evencie stoczył natychmiastowy rewanż z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim. Tym razem Islam nie pozostawił żadnych złudzeń. Makhachev już po trzech minutach i 6 sekundach wysokim kopnięciem znokautował Australijczyka.

Sami zobaczcie:

W co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev (13-0) zapewnił sobie walkę o tytuł wagi średniej. ”Borz” większościową decyzją sędziów pokonał byłego mistrza wagi półśredniej – Kamaru Usmana (20-4).

Reakcja Hasbulli!

W sieci pojawiło się nagranie z main eventu UFC 294. Popularny Hasbulla Magomedov z bliska oglądał walkę Islama Makhacheva.

Tak Hasbulla Magomedov zareagował na zwycięstwo Islama:

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tik toker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w 2021 roku na Tik Toku.

Z nową sławą bogactwo Hasbulla mocno wzrosło. Magomedov z Machaczkała swoimi filmami wzbudził szacunek i zainteresowanie środowiska MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis