MMA PLArkadiusz WrzosekJest materiał za kulis po walce Arkadiusza Wrzoska! Fruwające krzesła, to była wielka awantura! [WIDEO]

Jest materiał za kulis po walce Arkadiusza Wrzoska! Fruwające krzesła, to była wielka awantura! [WIDEO]

To jest mocne nagranie za kulis! Wideo pojawiło się na YouTubie po sobotniej walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO). Z powodu dużych zamieszek zdecydowano przerwać pojedynek. Sytuacja się nie uspokoiła, bowiem zadymy na hali powstała jeszcze większa.

Wrzosek

To był pojedynek na szczycie wagi ciężkiej w organizacji Glory. Arkadiusz Wrzosek po raz drugi udowodnił, że może nie tyle rywalizować, a wygrywać z najlepszymi. Polak był bardzo bliski powtórzenia sukcesu z Rotterdamu. Gong uratował doświadczonego Badra Hari od ciężkiego nokautu.

Jest nagranie!

W Belgii powstało wielkie zamieszanie! Walka Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim została przerwana. W hali nie brakowało bójek i latających krzeseł.

Sami zobaczcie:

Przypomnijmy, że po walce Polaka miało dojść też do innego równie ważnego starcia. Kibice zgromadzeni w hali nie doczekali się main eventu.

Zobacz także:

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO] Wdzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” i debiut Paczuskiego na KSW 70! Nie możecie się doczekać?

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis