Jest lepiej czy stoi w miejscu? Najnowsze migawki z przygotowań „WSZ” do występu na FEN 24 [WIDEO]

Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski (0-0) zmierzy się z Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim podczas gali FEN 24, która 16 marca odbędzie się w warszawskiej hali „Torwar”. Limit umowny tego pojedynku na zasadach K-1 to 80 kilogramów. Będzie to zarazem debiut „Wujka” w sportach walki. 

Jak wyglądają postępy rapera w treningach do tego pojedynku? Dzięki materiałowi przygotowanemu przez polsatsport.pl możemy podpatrzeć jak wygląda aktualnie forma „Wujka Samo Zło”:

MATERIAŁ Z TRENINGU MACIEJA GNATOWSKIEGO TUTAJ.

Gnatowski w stolicy zadebiutuje w zawodowym K-1. Warszawianin wywodzi się ze środowiska hip-hopowego i to właśnie dzięki muzyce jest znany szerszej publiczności. Fani kojarzą „Wujka Samo Zło” z występów w duecie z Tomaszem „CNE” Kleyffem. Gnatowski miał swój program o tematyce hip-hopowej w jednej z muzycznych stacji, występował również jako konferansjer.

Arab przebojem wdarł się w świat sportów walki wygrywając w swoim debiucie podczas gali FEN 19 z Bartłomiejem „Rubym” Brzezińskim. Al-Sulwi kontrolował przebieg tego pojedynku w pierwszej rundzie, w drugiej skończył starcie przed czasem. Arab od wielu lat związany jest ze sportami walki, gdyż trenuje brazylijskie jiu-jitsu.

Karta walk FEN 24:

+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek VS TBA *
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek *
85 kg, K-1: Radosław Paczuski VS TBA *
55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus
80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS TBA
84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka 2
77 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Michał Tarabańka
TBA VS TBA

* Stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night.

Sponsorem głównym federacji Fight Exclusive Night jest Grupa LOTOS.