MMA PLBraveJest koszmarem zwolenników delegalizacji kobiecego MMA! Ewelina Woźniak wraca do startów po Nowym Roku!

Jest koszmarem zwolenników delegalizacji kobiecego MMA! Ewelina Woźniak wraca do startów po Nowym Roku!

Jest to zawodniczka, którą uważa się za koszmar zwolenników delegalizacji kobiecego MMA! Zawsze jak wchodzi do klatki czy oktagonu, to daje efektowne walki! Kolejną zobaczymy już po Nowym Roku, bowiem Ewelina Woźniak szybko wróci do startów!

Ewelina Woźniak

W polskim środowisku mieszanych sztuk walki są różne opinie na temat walk kobiet w MMA. Niektórzy się nimi emocjonują, innym one nie przeszkadzają, ale są też tacy, który albo zorganizowaliby osobne gale dla walk pań, albo – jak jeden z najpopularniejszych, a z pewnością najlepszych pod względem analitycznym portali – robią sobie przerwę podczas walk pań na opisywanych przez siebie galach.

Inaczej jest jednak w przypadku Eweliny Woźniak! Niepokonana zawodniczka pochodząca z Trzemeszna wraca po Nowym Roku!

Jest koszmarem zwolenników delegalizacji kobiecego MMA! Ewelina Woźniak wraca do startów po Nowym Roku!

Woźniak sama obwieściła fanom, że zamierza powrócić do startów już po Nowym Roku i zobaczymy ją w klatce najpewniej w pierwszych tygodniach roku 2022.

“Powiem Wam coś w tajemnicy. Wracam po Nowym Roku i zamierzam zrobić demolkę większą niż ostatnio.”

Ewelina Woźniak (rekord w MMA 6-0) jest aktualnie związana z organizacją Brave. Sama jednak przyznaje, że jej sportowym celem jest UFC i to tam zamierza w końcu się dostać. Ostatnią walkę zawodniczka ta stoczyła 25 września na gali BRAVE w Koninie, gdzie w drugiej rundzie znokautowała Samin Kamal Beik.

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis