MMA PLUFCJest konkurencja dla pasa BMF! “Wonderboy” otrzymał nowy tytuł…

Jest konkurencja dla pasa BMF! “Wonderboy” otrzymał nowy tytuł…

Foto: ESPN.com

Były dwukrotny pretendent do pasa wagi półśredniej, Stephen Thompson, w programie “The Helwani Show” zaprezentował pas NMF. Jest to z pewnością konkurencja dla pasa BMF oraz jego posiadacza – Jorge Masvidala.

The Nicest Mother F*cker, czyli pas najmilszego sku*wiela, był prezentem dla “Wonderboya” od Ariela Helwaniego oraz managementu Paradigm Sports.
Oczywiście, chwilę po odebraniu tego tytułu przez Thompsona, były mistrz Conor McGregor wrzucił na swojego Twittera odpowiedź, jakoby chciał mu ten pas odebrać w 2020 roku.

Nie minęło także wiele czasu, a “Wonderboy” przyjął wyzwanie McGregora…

“To było FANTASTYCZNE odbierać dzisiaj pas #nmf od Ariela Helwaniego i Paradigm Sports Management!! Conor, to będzie ZASZCZYT stanąć z Tobą w szranki o pas NMF, dobry Panie… A może powinienem powiedzieć MOTHERBUDDY!”

Stephen Thompson (15-4-1) powrócił na zwycięską ścieżkę w zeszłym miesiącu na UFC 244, wygrywając jednogłośnie z Vincentem Luque. Przerwał tym samym passę dwóch przegranych, z Anthonym Pettisem przez KO oraz decyzją z Darrenem Tillem. Od dołączenia do UFC w lutym 2012 roku, Thompson stoczył 15 walk, w tym z Jakiem Ellenbergerem, Robertem Whittakerem, Jorge Masvidalem, Rorym MacDonaldem i Patrickiem Core.

W międzyczasie, Conor McGregor przygotowuje się do powrotu na styczniowe UFC 246. Jego rywalem będzie Donald Cerrone, a bój stoczą w wadze półśredniej. Jak pamiętamy, “The Notorious” ostatnim razem w klatce był widziany w październiku 2018 roku. Wtedy też musiał uznać wyższość dalej panującego mistrza dywizji lekkiej, Khabiba Nurmagomedova, który poddał go w czwartej rundzie.

Jak oceniacie najbliższe starcie McGregora? Co będzie dalej – czy do kolejnej walki faktycznie zestawią go z “Wonderboyem”?