MMA PLDon KasjoJest konflikt na linii Don Kasjo-Kwieciński: Jadę z nim jak z leszczem!

Jest konflikt na linii Don Kasjo-Kwieciński: Jadę z nim jak z leszczem!

Jak widać konflikt pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Alanem Kwiecińskim jeszcze bardziej się nasila. Efekty tego zobaczymy pod koniec marca, gdy nastąpi premiera nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”.

Kasjusz Życiński swój najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego kwietnia. Będzie to start na jubileuszowej gali FAME MMA 10. Tak jak Kasjusz apelował jego następnym rywalem musi być zawodnik UFC. Freakowa organizacja spełniał warunki i przeciwnikiem ”Don Kasjo” będzie Norman Parke. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Don Kasjo ostro o Kwiecińskim!

Kasjusz Życiński na swoim livie w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu można było zauważyć, że obaj nie przepadają za sobą. Prawdziwe spiny miały pojawić się w nowym sezonie ”Ekipy z Warszawy”, którego premiera już 28 marca.

Ciebie nie szanuje (śmiech). K**wa z takimi pałami jak ten sralanik, jak ten anal to lecę grubo i miał tam pojechane w Warsaw Shore. Pod koniec marca będzie sezon to zobaczycie jak z nim jadę, z tym leszczem. Śmieci nie szanuje tak jak napisałeś Oskar (…) Ćpunem, ćpunem, razem z mefedroniarzem i pałką.        

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke zgadza się na walkę z Don Kasjo w wadze open! Widzieliście warunek?

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy walczyć z Kasjuszem Życińskim w kategorii open, ale ma warunek. Czy popularny ”Don Kasjo” podejmie wyzwanie?

Lewandowski o sukcesie Błachowicza! Co wy na to?

Martin Lewandowski skomentował sobotni sukces Jana Błachowicza (28-8), który po raz pierwszy obronił pas UFC w wadze półciężkiej.