MMA PLHighleagueJest komentarz policji po awanturze na High League 3! Niewykluczone są kolejne zatrzymania!

Jest komentarz policji po awanturze na High League 3! Niewykluczone są kolejne zatrzymania!

Pojawił się komentarz policji po awanturze, która miała miejsce na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. Sytuacja była na tyle poważna, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem została przełożona. Odbędzie się w innym terminie. Malik Montana zapewnił, że fani/kibice, którzy wykupili PPV zobaczą ją za darmo.

High

Pojedynek ”Don Diego” z ”Bad Boyem” budził bardzo duże zainteresowanie. Wydaje się, że był to najbardziej wyczekiwany pojedynek trzeciej edycji. Podczas ostatniego face to face doszło do przepychanek. Wszyscy fani byli ciekawi jak zakończy się ich starcie.

W walce wieczoru swój udany debiut odnotował popularny raper Alberto, który pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Dubiela.

Policja zabiera głos!

Na stronie SuperExpressu pojawił się pierwszy komentarz policji po awanturze, która powstała na gali High League 3 w Ergo Arenie.

Podczas sobotniej imprezy sportowej w Ergo Arenie, którą organizator zgodnie z obowiązkiem zabezpieczał we własnym zakresie, doszło do bójki między widzami. Tuż przed godz.23.00 organizator zwrócił się do policjantów o podjęcie działań oraz zakończył imprezę (…) Zatrzymani, to mężczyźni w wieku od 25 do 32 lat. Podczas czynności policjanci ustalili świadków, zabezpieczyli monitoring oraz multimedia, które pojawiły się w sieci. Policjanci sprawdzają nagrania oraz to, czy organizator prawidłowo zabezpieczył imprezę. Funkcjonariusze cały czas pracują nad tą sprawą, analizują zabezpieczony monitoring i nie wykluczają kolejnych zatrzymań – powiedzieli rzecznicy prasowi KMP w Gdańsku, podinsp. Magdalena Ciska i asp.szt. Mariusz Chrzanowski.

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Tomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3. Ma wiadomość do “internetowych cwaniaków”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski to zawodnik, którego się kupuje w całości, albo w całości wypiera się sympatii do niego. Zawodnik KSW komentuje sytuację z burdami, jakie miały miejsce na gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

High League 3: Zusje po walce z Lil Masti trafiła do szpitala! Jest nagranie! Co wy na to?

Kamila Smogulecka stanęła przed naprawdę sporym wyzwaniem podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. Aniela ”Lil Masti” Bogusz nie pierwszy raz udowodniła, że jest najlepszą freak fighterką w naszym kraju. Popularna ”Zusje” po walce trafiła do szpitala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis