MMA PLNajnowszeUFCJest kandydat do walki z Alexem Pereirą: Jeśli chcesz być mistrzem, to musisz jeszcze zawalczyć ze mną!

Jest kandydat do walki z Alexem Pereirą: Jeśli chcesz być mistrzem, to musisz jeszcze zawalczyć ze mną!

Dość szybko wykreował się kolejny kandydat do walki z Alexem Pereirą. I o ile o walkę z Brazylijczykiem zaczął upominać się Jan Błachowicz, to teraz mamy słowo od innego potencjalnego rywala dla “Poatana”.

kandydat do walki z Alexem Pereirą

Przypominamy, że Alex Pereira to aktualny mistrz wagi półciężkiej UFC, który po raz kolejny obronił posiadany przez siebie tytuł mistrzowski, nokautując na gali UFC 303 Jiriego Prochazkę.

Był to rewanż między tą dwójką, który ponownie wygrał Brazylijczyk, cementując swoją mocną pozycję w organizacji UFC.

Jest kandydat do walki z Alexem Pereirą: Jeśli chcesz być mistrzem, to musisz jeszcze zawalczyć ze mną!

Teraz opinia publiczna szuka potencjalnego kolejnego rywala dla Alexa Pereiry. Niedawno o rewanż z Brazylijczykiem upominał się Jan Błachowicz zaznaczając, że w swojej karierze jeszcze nigdy nie przegrał walki rewanżowej.

Ale na przeszkodzie Polakowi może stanąć inny zawodnik. Swoją kandydaturę do walki z “Poatanem” zgłosił bowiem Magomed Ankalaev, zawodnik który jest rozpędzony serią dwunastu zwycięstw w wadze półciężkiej z rzędu:

“To jest dobra seria w UFC. 12 walk wygranych, ale Alex Pereira przedostał się szybciej do walki o pas. Stoczył dwa czy trzy pojedynki i jego akcje poszybowały w górę. Teraz posiada tytuł, a ja z moimi referencjami zasługuję na walkę z nim. Nie wiem dlaczego ludzie mówią o przenosinach Pereiry do wagi ciężkiej. On nie ma zapasów, nie widzę tego. Jak na gościa, który nie trenuje zapasów, to byłaby dla niego ciężka przeprawa. Ale w wadze półciężkiej ma jeszcze kogoś z kim nie walczył. Nie walczył ze mną. Jeśli chcesz być mistrzem, to jeszcze musisz zawalczyć ze mną.”

MMAjunkie.com

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę Pereira vs Anakalaev? Który zawodnik wg Was wygrałby to potencjalne starcie o pas wagi półciężkiej UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis