MMA PLBoksJest duża zmiana! Andy Ruiz wziął się za siebie i traci kilogramy! [WIDEO]

Jest duża zmiana! Andy Ruiz wziął się za siebie i traci kilogramy! [WIDEO]

Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) wziął sprawy w swoje ręce! Wojownik pochodzący z Meksyku zamierza jeszcze zaskoczyć w dużych starciach. 31-latek rozpoczął współpracę z Eddym Reynoso i widać już tego efekty!

”Destroyer” w ostatnim pojedynku stracił tytuły. W Arabii Saudyjskiej doszło do natychmiastowego rewanżu z Anthonym Joshuą. Meksykanin tym razem niczym nie zaskoczył Brytyjczyka. AJ na przestrzeni 12-rund nie ryzykował, ale gładko wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Przypomnijmy, że Ruiz Jr w Madison Square Garden sprawił wielką sensację. Dla Anthony’ego była to pierwsza walka w Stanach Zjednoczonych. Ruiz Jr jako pierwszy wylądował na deskach, lecz błyskawicznie doszedł do siebie. 31-latek ruszył na wojnę – co przyniosło świetny efekt. Andy Ruiz Jr w siódmej rundzie skradł zero z rekordu mistrza!

Andy Ruiz Jr i jego duża zmiana!

Na Andy Ruiza Jr. (33-2, 22 KO) po ostatniej walce spadła duża krytyka. Kibice uważają, że jest leniem, a do ostatniej walki wyszedł w tragicznej formie… Co ciekawe Meksykanin przyznał im rację i powiedział, że kompletnie zlekceważył przygotowania oraz samego rywala.

To już ma nie mieć miejsca! Andy postawił na zmiany w sztabie trenerskim i związał się z Eddym Reynoso. Planem Ruiza nie było morderczym zejście z kilogrami, lecz waga spada sama! Ruiz jest już w tym momencie lżejszy o 20 funtów w porównaniu do poprzedniego obozu do walki. Zmiany są zauważalne. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

Andy Ruiz Jr. (33-2, 22 KO) wróci na ring w pierwszej połowie 2021 roku. Już niebawem mamy poznać szczegóły. Meksykanin chce jak najszybciej dostać następną szansę walki o tytuł.

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził za jaką kwotę zgodzi się na rewanż z Najmanem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Najman vs Kasjusz Życiński II? Popularny ”Don Kasjo” zdradził za jaką kwota go przekona

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia