MMA PLCiekawostkiJest dramatyczne nagranie partnerki zawodnika UFC, który się nad nią znęcał [WIDEO]

Jest dramatyczne nagranie partnerki zawodnika UFC, który się nad nią znęcał [WIDEO]

W sieci jest dramatyczne nagranie telefonu partnerki zawodnika UFC – Luisa Peny, który się nad nią znęcał i kilkukrotnie pobił. Zawodnik ten został aresztowany przez policję, a organizacja UFC odcięła się od jego zachowania poprzez natychmiastowe rozwiązanie kontraktu.

Luis Pena jest zatem wolnym zawodnikiem MMA, ale też zamkniętym w areszcie patusem.

Jest dramatyczne nagranie partnerki zawodnika UFC, który się nad nią znęcał [WIDEO]

Portal TMZ opublikował na swoich łamach nagranie audio z telefonu, jaki na policję wykonała partnerka Luisa Peny z prośbą o interwencję służb i pomoc przy ucieczcie z rąk oprawcy.

Fragmenty zamieszczamy poniżej:

“Cóż, nie chciałam donosić na niego, ale mój facet chce dalej być dupkiem, znowu podniósł na mnie rękę i musi odejść. Uderzył mnie w twarz, ale zrobił to także dwa dni temu. Mam siniaki, mam znaki na ciele. Mam zabezpieczone plecy, bo mam tam uraz. Mogę wszystko udowodnić. Proszę, by przyjechała policja i powstrzymała go, żebym mogła spakować swoje rzeczy i uciec z tego pieprzonego domu.”

Okazuje się także, że kobieta ta przez dłuższy czas musiała cierpieć na tzw. syndrom sztokholmski, bowiem przez dłuższy czas policja wiedziała o znęcaniu się Peny nad partnerką, ale ta trzymała w tej sprawie język za zębami:

“Policja była na mnie wściekła, bo wcześniej nie chciałam współpracować, bo nie chciałam na niego donosić. Ale teraz muszę. To zabrnęło już za daleko. Proszę o pomoc. Mamy zakaz kontaktu, więc teoretycznie nie powinniśmy nawet mieszkać razem, ale żeby uciec stąd potrzebuję glin, bo sama stąd nie ucieknę. Pomóżcie mi, proszę!”

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki z nowym rywalem. Zmiany w karcie walk tuż przed galą

Organizacja FEN poinformowała o trzech zmianach w karcie walk sobotniej gali. W walce wieczoru nie wystąpi Aigun Akhmedov. Nowym przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego został Felipe Maia. Ponadto nowych rywali poznali Łukasz Klinger i Patryk Buczkowski.

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!