MMA PLUFCJest data trylogii między mistrzem Brandonem Moreno a Deivesonem Figueiredo. Jest też karta walk!

Jest data trylogii między mistrzem Brandonem Moreno a Deivesonem Figueiredo. Jest też karta walk!

Wygląda na to, że jest już data trylogii między mistrzem wagi muszej Brandonem Moreno a byłym czempionem Deivesonem Fugueiredo. Obaj zawodnicy mają zmierzyć się w grudniu tego roku!

Informację o tym zestawieniu przekazał portal MMAjunkie.com. Organizacja UFC zapewne niedługo oficjalnie ogłosi to starcie.

Jest data trylogii między mistrzem Brandonem Moreno a Deivesonem Figueiredo. Jest też karta walk!

Pojedynek Moreno vs Figueiredo 3 ma odbyć się już 11 września na gali UFC 269. Galę tę promować będzie walka o mistrzowski pas wagi koguciej między Amandą Nunes a Julianną Peną.

Moreno i Figueiredo zmierzyli się pierwszy raz na gali UFC 256. ich starcie zakończyło się większościowym remisem i było uznane najlepszą walką roku 2020. Rewanż odbył się pół roku później na gali UFC 263. Tam lepszy okazał się Moreno, który poddał Brazylijczyka duszeniem zza pleców w trzeciej rundzie.

Teraz natomiast przyjdzie im się zmierzyć po raz trzeci. I co ciekawe – dwiema najważniejszymi walkami gali UFC 269 będą starcia z dywizji, które nie szczycą się największą popularnością. Mało tego, kategoria kobiet nie jest popularna wśród widzów MMA na świecie, a kategoria musza nawet miała być kiedyś zlikwidowana przez UFC.

Czy Waszym zdaniem te starcia udźwigną kartę UFC 269:

Amanda Nunes vs. Julianna Pena – o pas wagi koguciej
Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo 3 – o pas wagi muszej
Randy Costa vs. Tony Kelley
Cody Garbrandt vs. Kai Kara-France
Priscilla Cachoeira vs. Gillian Robertson
Maycee Barber vs. Montana De La Rosa
Dricus Du Plessis vs. Andre Muniz

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.