MMA PLArchiwumKSWJest chętny do walki z Radosławem Paczuskim! Menadżer Gwóźdź ma propozycję 

Jest chętny do walki z Radosławem Paczuskim! Menadżer Gwóźdź ma propozycję 

Radosław Paczuski (5-2) swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego stycznia na gali KSW 90 w Warszawie. Tym samym doświadczony kick-boxer stoczy kolejny pojedynek przed własną publicznością. Paczuski będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych. Warto zaznaczyć, że były to mocne walki i rywale z ścisłego topu największej organizacji w naszym kraju. Co ciekawe jest chętny do walki z Paczuskim.

Paczuski

Wojownik z Warszawy zadebiutował w maju 2022 roku, gdy pokonał kick-boxera Jasona Wilnisa. Na 73 edycji w Warszawie było szybkie i efektowne zwycięstwo z Jasonem Radcliffe. 

W tym roku rozpoczęło się od startu w Szczecinie, gdzie widzieliśmy kapitalny stójkowy bój z Tomaszem Romanowskim. To jest bezwzględnie kandydat do walki roku w polskim MM. Paczuski przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Ostatni start miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Paczuski miał świetny początek i podłączonego rywala. Były mistrz KSW – Michał Materla przetrwał kryzys i zaraz mocnym ciosem z kontry znokautował oponenta. Walka zakończyła się już po minucie i 37-sekundach.

Jest chętny!

Artur Gwóźdź menadżer grupy Artnox Fight Sport w programie Oktagon Live wyznał, że jego zawodnik – Piotr Wawrzyniak (11-5) chętnie wróci do KSW i stoczy w styczniu walkę z Paczuskim. 

Jak będzie Piotrek Wawrzyniak w kategorii 84 kg, to mamy wszystkich super topowych półciężkich w KSW. I tam będzie rzeźnia! Te walki to będą widowiska takie jak Bartek Leśko vs Piotrek Kuberski, Radek Paczuski vs Tomasz Romanowski. Pojedynki które naprawdę będą topowe, Wojek będzie mógł mieszać, my kibice, a ja jako menedżer – będę szczęśliwy (…) Piotrek Wawrzyniak zgłasza gotowość do każdego pojedynku w kategorii 84 kg w grudniu, i do Radka Paczuskiego na styczeń.

Wawrzyniak aktualnie może popisać się serią czterech zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem. Piotr posiada na swoim koncie pas organizacji Babilon MMA. W KSW stoczył jedną walkę. Miało to miejsce w listopadzie 2015 roku, gdy większościową decyzją sędziów przegrał z Łukaszem Bieńkowskim. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis