MMA PLDominik ZadoraJest całe wideo ze sparingu Zadory z Murańskim! [WIDEO]

Jest całe wideo ze sparingu Zadory z Murańskim! [WIDEO]

Już piętnastego maja dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Wszystko odbędzie się na  jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. W sieci pojawiło się całe nagranie ze sparingu Dominika Zadory z młodym Murańskim.

Tańcula pochodzący z Wieliczki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. Doszło do niej na siódmej edycji w Łodzi. Tańcula pokazał charakter i do samego końca próbował odpowiadać, lecz było to za mało na świetnie dysponowanego Pawła Tyburskiego. Były piłkarz choćby niskimi kopnięciami zdominował pojedynek.. Walka ostatecznie zakończył się w drugiej rundzie.

Jest dłuższe nagranie!

Mateusz Murański podczas jednej z konferencji prasowej wypowiedział się na temat współpracy z Dominikiem Zadorą. Murański zapewniał, że mistrz FEN znęcał się nad nim podczas sparingu.

Na odpowiedź ”Japońskiego Drwala” nie musieliśmy długo czekać!

Murański junior i Murański senior vs egzekutor Zadora 💪 zróbmy to najlepiej na miecze Jedi w kiltach 😅😂🤣😝www.instagram.com/zadzior_pro_fighter➡️ Na insta znajdziecie fragment Egzekucji 😝🤙

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Thursday, March 4, 2021

W tym momencie pojawiło się dłuższe nagranie z całej sytuacji. Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka! Będziecie oglądać?

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.

Kiedy to było… Dziś mija 20-lat od pierwszej zawodowej walki Najmana! Pamiętacie?

Wczoraj minęła rocznica od pierwszej zawodowej walki Marcina Najmana. ”El Testosteron” dokładnie 20-lat temu odnotował debiut w boksie.