MMA PLUFCJessica Andrade przed walką z Tecią Torres na UFC w Orlando: Zwyciężczyni zawalczy o pas? Jest jeszcze Karolina Kowalkiewicz

Jessica Andrade przed walką z Tecią Torres na UFC w Orlando: Zwyciężczyni zawalczy o pas? Jest jeszcze Karolina Kowalkiewicz

Foto: UFC.com

Na nadchodzącej gali UFC on FOX 28 w Orlando, w drugiej najważniejszej walce wieczoru kibice obejrzą pojedynek na szczycie pretendentek w dywizji słomkowej – Jessica Andrade vs. Tecia Torres.

Obie zawodniczki liczą na walkę o pas mistrzowski, ale zdaniem Jessiki Andrade (17-6) należy też pamiętać o innych potencjalnych pretendentkach – Karolinie Kowalkiewicz i Felice Herrig, które zmierzą się na UFC 223 w Nowym Jorku:

“Wielu ludzi mówi, że zwyciężczyni naszej walki dostanie w kolejnym starciu pojedynek o pas mistrzowski. Ja po walce z Tecią miałabym serię dwóch zwycięstw z rzędu, Tecia, jeśli wygrałaby to miałaby serię czterech zwycięstw, więc uczcciwie byłoby, gdyby starcie ze mną było walką o miano pretendentki.

Jest jeszcze Karolina Kowalkiewicz, która bardzo dobrze sobie radzi w naszej dywizji i UFC może będzie chciało zestawić mnie, ze zwyciężczynią jej najbliższego starcia z Felice Herrig.

Ja jednak się nie spieszę, ale chciałabym zostać mistrzynią w tym roku, bo 2018 to będzie mów rok.”