MMA PLNajnowszeKSW“Jeśli to będzie on, to będę zaszczycony” – Paweł Pawlak o kolejnym rywalu w KSW

“Jeśli to będzie on, to będę zaszczycony” – Paweł Pawlak o kolejnym rywalu w KSW

Paweł Pawlak to nowy mistrz wagi średniej KSW, który tytuł mistrzowski zdobył dominując Tomasza Romanowskiego i ostatecznie kończąc go przed czasem na minionej gali XTB KSW Colosseum 2. “Plastinho” teraz wyznał, którego rywala widziałby w pierwszej dla siebie obrony mistrzowskiego pasa.

Paweł Pawlak o kolejnym rywalu w KSW

Pawlak wszedł w buty mistrza wagi do 84 kilogramów z… “buta”. Łodzianin zdominował Tomasza Romanowskiego w walce mistrzowskiej, a potem wykrzyczał do kamery, że jest najlepszy, mimo że wielu go skreślało w walce z “Tommym”:

“Jeśli to będzie on, to będę zaszczycony” – Paweł Pawlak o kolejnym rywalu w KSW

Teraz Pawlak wskazał swojego potencjalnego rywala na pierwszą obronę. I nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z legendą MMA w Polsce!

W rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po Klatce, zawodnik z Łodzi zaznaczył, że najchętniej widziałby siebie w walce z Mamedem Khalidovem lub Michałem Materlą. Problem jednak w tym, że ten pierwszy teoretycznie wyklucza walki mistrzowskie w swoim wieku.

Wobec tego rywal może być na ten moment jeden:

“Ja nigdy nie odmówiłem rywala. Zawsze brałem wszystkich. Jak nawet w listopadzie, miałem trzech rywali – najpierw miałem Scotta Askhama, potem Bartka Leśko, a później miałem Toma Breese’a. Wszystkich przyjąłem z otwartymi rękami. Ja nie wymiękam. Jeśli będzie to Michał Materla, to ja będę zaszczycony, że będę mógł dzielić z nim klatkę. To jest osoba, którą oglądałem w telewizji, na której się wzorowałem i której nie da się złamać.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Pawlak vs Materla o pas wagi średniej KSW?

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis