MMA PLJoanna JędrzejczykJędrzejczyk zakończyła karierę?! Zaskakujący wpis zawodniczki

Jędrzejczyk zakończyła karierę?! Zaskakujący wpis zawodniczki

Foto: facebook.com/Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (16-4) postanowiła zakończyć karierę zawodniczki? Takie wnioski można wysnuć pod jednym z wpisów, jakie Polka opublikowała na Instagramie.

Jędrzejczyk to niewątpliwie jedna z największych postaci w historii polskiego MMA. Zawodniczka zapisała się wielkimi zgłoskami jako pierwszy mistrz UFC z naszego kraju. “JJ” osiągnęła to w marcu 2015 roku.

Od tego czasu olsztynianka wykreowała się na jedną z największych gwiazd kobiecego MMA. Jej walki elektryzowały publiczność, choć nie zawsze to Polka była tą lubianą, na co wpływ miało jej ekscentryczne zachowanie.

Ostatni raz niespełna 33-letnia zawodniczka pojawiła się w klatce UFC w marcu tego roku. Wtedy to fighterka po świetnej walce musiała uznać wyższość aktualnej mistrzyni – Weili Zhang (21-1). Starcie obu pań ma szanse zostać nominacje do kategorii “walki roku”.

Obecnie zawodniczka korzysta z wakacji na Bułgarii. Jeden z jej postów mocno jednak przykuł uwagę. Co ciekawe, nie chodziło o sam podpis do zdjęcia, a jeden z hashtagów, jakie Polska dołączyła do fotografii.

Otóż pod fotografią pojawiło się tajemnicze “#33andretired”. Sprawa jest o tyle zaskakująca, że nigdzie wcześniej Polka nie ogłaszała przejścia na sportową emeryturę. Nie wiadomo zatem, czy w niezawoalowany sposób fighterka ogłosiła zakończenie kariery, czy jest to chwyt mający wzbudzić uwagę wokół jej osoby.

Zobacz także:

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Czy były mistrz KSW przechodzi do ACA?

Były mistrz Federacji KSW przechodzi do ACA! Będzie teraz toczył walki dla rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki!

Gamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie?

Mistrz wagi lekkiej KSW Mateusz Gamrot rozniósł Normana Parka na minionej gali KSW 53. Było to trzecie starcie tych zawodników. Tym razem “Gamer” nie pozostawił złudzeń co do tego, który z nich jest lepszy. Po występie gratulacje Polakowi przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie.