MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk ostro o Convigtonie: Jest kłamcą, powinien zostać wyrzucony

Joanna Jędrzejczyk ostro o Convigtonie: Jest kłamcą, powinien zostać wyrzucony

Foto: sport.pl

Konflikt Joanna Jędrzejczyk (16-4) – Colby Convigton (15-2) wciąż trwa. W niedawnej rozmowie z Arielem Helwanim Polka przyznała, że jej zdaniem Amerykanin powinien zostać wyrzucony z klubu American Top Team.

Nieporozumienie pomiędzy dwoma wspomnianymi osobami zaczęło się jakiś czas temu. Szczególnie intensywnie do sprawy podchodził “Chaos”, który w różny sposób bezpardonowo atakował Jędrzejczyk. W przepychankach słownych zawodnik wagi półśredniej nie zrezygnował nawet z wycieczek personalnych. Z racji, iż konflikt przybrał duże rozmiary, szef ATT – Dan Lambert, dał jasny sygnał, iż zakazuje on prowadzenia trash talku wewnątrz klubu.

Konflikt Joanna Jędrzejczyk – Colby Covington się zaostrza

Taki rozwój sytuacji sprawił, że Ariel Helwani podjął temat z Joanną Jędrzejczyk. Ta szybko stwierdziła, iż nie zamierza o tym dyskutować.

To część jego przedstawienia. Nie jest on zbyt uprzejmy i bystry, więc nie wie, jak to się robi. On potrzebuje innych ludzi, którzy robią z niego wielkiego, więc nie zamierzam rozmawiać o tym człowieku.

Później jednak “JJ” kontynuowała wypowiedź dotyczącą zagadnienia, ponownie uderzając w klubowego kolegę.

Mogę powiedzieć, że dla nas jet to wstyd. Wstyd, że on mówi takie bzdury. Wszystkie z nich to brzydkie rzeczy. To brudny facet, dlatego nie chcę o nim rozmawiać. Jest kłamcą. Nie wiem, dlaczego jest aż tak wielkim kłamcą.

Była mistrzyni kategorii słomkowej powiedziała także, iż Convigtona powinny spotkać poważne konsekwencje.

Dan Lambert powinien go wyrzucić. Kładzie on na ATT wstyd. Dla mnie klub to Mekka.