MMA PLJoanna JędrzejczykJędrzejczyk o sytuacji na Ukrainie: Obrzydliwie okrucieństwo! Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę!

Jędrzejczyk o sytuacji na Ukrainie: Obrzydliwie okrucieństwo! Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę!

Joanna Jędrzejczyk wspiera Ukrainę! Była mistrzyni UFC w mediach społecznościowych wyszła z ważnym przesłaniem. Wojowniczka pochodząca z Olsztyna apeluje, aby nie być obojętnym na ludzką tragedię.

Jędrzejczyk

Była mistrzyni kategorii słomkowej swój ostatni pojedynek stoczyła siódmego marca 2020 roku. Była to wielka wojna z Weili Zhang (20-1). Po pięciu rundach jatki sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Chinki. Przypomnijmy, że przez wiele uznanych zagranicznych portali pojedynek został wskazywany jako ten najlepszy w 2020 roku.

Jędrzejczyk: Postarajmy się, aby nasze wsparcie było nie tylko instagramowe!

Joanna Jędrzejczyk na instagramie opublikowała ważny wpis – odnośnie aktualnej sytuacji na Ukrainie.

Kiedy my bezpiecznie siedzimy w naszych przytulnych domach, nasi sąsiedzi są niepewni swojego jutra, kolejnych godzin, minut i nadchodzących sekund ich życia. Martwią się o swoich bliskich, o schronienie, jedzenie czy ciepłe ubranie. Postarajmy się, aby nasze wsparcie było nie tylko „instagramowe”. Dołóżmy taką cegiełkę na jaką nas stać, na jaką mamy siłę czy odwagę. Nie pozostawajmy obojętni na ludzką krzywdę i tragedię. To co się dzieje jest nie do pomyślenia w XXI wieku. Boże proszę czuwaj nad naszymi sąsiadami i nad nami wszystkimi🙏🏼 Przyjaciele zza granicy jesteśmy z Wami🇺🇦 NIE DLA WOJNY❗️ OBRZYDLIWE OKRUCIEŃSTWO❗🥺💔#prayforukraine

Zobacz także:

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j! Widzieliście?

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Denis Załęcki zapowiada walkę: Kolejny rywal zostanie w te klatkę wgnieciony! Czekacie?

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Już lada dzień poznamy szczegóły. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis