MMA PLGamrotJędrzejczyk i Błachowicz chwalą Gamrota: On ma wszystko żeby być następnym polskim mistrzem!

Jędrzejczyk i Błachowicz chwalą Gamrota: On ma wszystko żeby być następnym polskim mistrzem!

Triumf zrobiło wrażenie! Mateusz Gamrot (19-1) w Las Vegas odnotował drugie zwycięstwo w największej organizacji na świecie. ”Gamer” już w pierwszej odsłonie poddał weterana Jeremy Stephensa (28-19).

30-latek zdradził też, kiedy zamierza stoczyć swój następny pojedynek.

Teraz potrzebuję chwili odpoczynku, dwa miesiące temu walczyłem ze Scottem Holtzmanem, teraz walczyłem z Jeremym. Muszę odpocząć, spędzić trochę czasu z rodziną. Myślę, że najlepszą datą na powrót będzie końcówka roku, może grudzień. W grudniu mam urodziny więc zrobię sobie prezent.

Jędrzejczyk po zwycięstwie Gamrota: Polska siła!

Nie brakowało pochlebnych słów w kierunku Mateusza Gamrota (19-1) po sobotnim zwycięstwie. Triumf ”Gamera” skomentowała była mistrzyni wagi słomkowej – Joanna Jędrzejczyk oraz aktualny champion wagi półciężkiej Jan Błachowicz.

POLSKA SIŁA!🔥 Ogromne gratulacje dla @mateusz_gamrot za ciężkie przygotowania, poświęcenie, determinację i fenomenalną walkę z wymagającym przeciwnikiem!🏆 Teraz trzymajmy kciuki za pomyślne wyniki walk @davidzawada i @krzysztofjotko oraz szybką rekonwalescencję @mankowski.borys🙏🏼 Oglądaliście walkę GAMERA?😃

Mówiłem wam. On ma wszystko żeby być następnym polskim mistrzem. Gratulacje „Gamer”!

Zobacz także:

Powstała akcja stołek! Batra komentuje przegraną Szostaka: Znowu oszukali Akopa! Widzieliście?

Bartosz Batra nigdy nie przepadał za freak fightami i samym Akopem Szostakiem (4-4). Utytułowany zawodnik boksu tajskiego i kick-boxingu postanowił krótko skomentować występ reprezentanta WCA Fight Team. Powstała też akcja ”stołek”.

Sylwia Szostak komentuje występ męża na KSW 62: Takie jest życie… Co teraz?

Akop Szostak (4-4) niespodziewanie wrócił do największej organizacji w naszym kraju. Kulturysta wystąpił w walce wieczoru KSW 62, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Szymonem Kołeckim (10-1).