MMA PLArchiwumFAME MMAJeden z właścicieli FAME zabiera głos po wykluczeniu Boxdela: Żadnemu z was ręki nie podam!

Jeden z właścicieli FAME zabiera głos po wykluczeniu Boxdela: Żadnemu z was ręki nie podam!

To była zaskakująca informacja, która wstrząsnęła w polskim internecie. Na kanale Sylwestra Wardęgi pojawił się bardzo mocny materiał, w którym również został poruszony Michał Baron. ”Boxdel” pisał z osobą niepełnoletnią. Teraz w sprawie ”Boxdela” i innych youtuberów wypowiedział się jeden z właścicieli FAME MMA.

Boxdel

Przypomnijmy, że w związku z tą sytuacją ”Boxdel” został wykluczony z freakowej organizacji.

Oto całe oświadczenie:

Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań. Dalsze kroki prawne podejmowane przez Federację wymagają stosownego czasu operacyjnego związanego z działaniami podejmowanymi w obszarze prawa spółek czy umów/kontraktów. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco. Jednocześnie prosimy o niełączenie FAME z działaniami Michała Barona, podejmowanymi w przeszłości, przed powstaniem Federacji. PONIŻEJ PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA: „Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym. Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych. Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą.”

Jeden z właścicieli zabiera głos!

Rafał Pasternak jeden z właścicieli FAME MMA na instagramie pod wpisem o oświadczeniu postanowił zamieścić komentarz w sprawie całej sytuacji.

Są pewne sytuacje i zachowania, które budzą mój wstręt i, których nigdy nie zaakceptuje. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców. Do wszystkich, którzy mają z tym cokolwiek wspólnego: nie chcę Was znać i już nigdy żadnemu z Was ręki nie podam.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis