MMA PLClout MMAJay Silva kolejnym reprezentantem Kostka Team na gali CLOUT MMA 1!

Jay Silva kolejnym reprezentantem Kostka Team na gali CLOUT MMA 1!

Jay Silva to już trzeci zawodnik, który będzie reprezentował Kostka Team na debiutanckiej gali CLOUT MMA! Będzie 3-0?

Jay Silva kolejnym reprezentantem Kostka Team
Foto: Getty Images/Joe Scarnici/ Logo Kostka Transporte/MMA Polska

Firma Kostka Transporte jest oficjalnym sponsorem Jaya Silvy. Założyciel firmy – Adam Kostka – od wielu lat wspiera różnych sportowców. Na samym CLOUT MMA – firmę polskiego przedsiębiorcy reprezentuję m.in. Marcin Najman, Tomasz Hajto czy wyżej wspomniany Jay Silva.

Mieszkający w Düsseldorfie biznesmen, w młodości trenował sporty walki, jednak ze względu na pracę musiał porzucić marzenia o zostaniu kolejnym Mike’m Tysonem czy Brucem Lee. Mimo że sam nie był już aktywnym zawodnikiem, to sport ciągle go fascynował – Kostka postanowił wspierać finansowo zawodników, pozwalając im spełniać swoje marzenia. Z pomocy Kostki korzystał, chociażby Roberto Soldić – podwójny mistrz organizacji KSW – a także klub UFD Gym, z którego wywodzi się Chorwat. Więcej informacji na temat Adama Kostki, znajdziecie – klikając [TUTAJ].

Jay Silva trzecim reprezentantem Kostka Team na gali CLOUT!

Jaya Silvy kibicom sportów walki w Polsce nie trzeba przedstawiać. Jego trylogia z Michałem Materlą to już istny klasyk i bezsprzecznie jedna z najciekawszych rywalizacji w historii KSW. Ponadto Silva walczył dla takich organizacji jak; UFC, Bellator MMA, MFC, Tachi Palace Fights.

Tak o współpracy z Jayem Silvą wypowiedział się Adama Kostka:

– Jay Silva to zawodnik Kostka Team. Jako członek naszej drużyny, może liczyć na nasze wsparcie. Już dawno Ivan Dijaković (współzałożyciel UFD Gym) był w narożniku Jaya, ale teraz pojawi się również Hector Lombard. Oczywiście ja też będę w narożniku Silvy. Trzymamy kciuki za jego zwycięstwo.

Amerykanin swój kolejny pojedynek stoczy 5 sierpnia w warszawskim Torwarze na gali CLOUT MMA 1. Przeciwnikiem popularnego “Da Spyda Killa” będzie Tomasz Sarara – jeden z najlepszych kickboxerów w naszym kraju. Kto według was wygra? Sarara czy Silva? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis