MMA PLPrime Show MMAJaś Kapela zdradza rywala na Prime Show MMA: Zmiażdżę cię jak ZOMO górników!

Jaś Kapela zdradza rywala na Prime Show MMA: Zmiażdżę cię jak ZOMO górników!

Popularny w internecie bajkopisarz i samozwańczy poeta Jaś Kapela zdradza rywala na galę Prime Show MMA! Człowiek ten wystąpi w klatce już na premierowej gali nowej freakowej organizacji w Polsce.

Jaś Kapela

W swoich mediach społecznościowych Kapela zdążył już zdradzić nazwisko rywala oraz użyć niefortunnego porównania do podpromowania swojego występu w klatce.

Jaś Kapela zdradza rywala na Prime Show MMA: Zmiażdżę cię jak ZOMO górników!

Rywalem Jasia Kapeli nie będzie dziennikarz Krzysztof Stanowski, który już raz zmiażdżył Kapelę intelektualnie przed całą Polską w słynnym Hejt Parku z jego udziałem, a… “prawy” dziennikarz Ziemowit Piast Kossakowski!

Kapela ogłosił rywala mimo tego, że organizator zapowiedział uczynienie tego podczas pierwszej konferencji prasowej promującej galę Prime Show MMA zapowiedzianej na 28 grudnia.

“Chcieliście? To macie! Nie chcieliście, to też macie. Będę się bił w oktagonie! Przykro mi @ZKossakowski ale zmiażdżę cię jak zomo górników. No i nieustająco dziękuję za wszystko @K_Stanowski :*oraz polecam śledzić: https://instagram.com/primemma.pl

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego!

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis