MMA PLCiekawostkiJaś Kapela zaprasza Krzysztofa Stanowskiego do walki: Ważę tylko 62 kilo, a jego fani wielokrotnie mi pisali, że…

Jaś Kapela zaprasza Krzysztofa Stanowskiego do walki: Ważę tylko 62 kilo, a jego fani wielokrotnie mi pisali, że…

Poeta, lewacki aktywista i pogromca prawaka w klatce – Jaś Kapela zaprasza Krzysztofa Stanowskiego do walki! Swoje wyzwanie zawodnik związany z organizacją Prime Show MMA przedstawił w najnowszym odcinku swojego programu Jaś Kapela UJAWNIA.

Jaś Kapela zaprasza Krzysztofa Stanowskiego do walki

Kapela zdecydował się wziąć na języki współwłaściciela Kanału Sportowego i coraz bardziej rozpoznawalnego w Polsce dziennikarza nie tylko sportowego – Krzysztofa Stanowskiego, u którego gościł kiedyś w słynnym odcinku Hejt Parku.

Lewak zaprosił dziennikarza do… walki w MMA!

Jaś Kapela zaprasza Krzysztofa Stanowskiego do walki

Odcinek ten ma za zadanie próbę obnażenia hipokryzji w wykonaniu Krzysztofa Stanowskiego. Co do efektu, to pozostawimy wam zdanie do własnej interpretacji, ale z punktu widzenia freak show z MMA w tle ważne jest wyzwanie, które padło w tekście.

A tam Jaś Kapela powołując się na odrzucenie przez Stanowskiego propozycji walki z Marcinem Najmanem, sam rzuca dziennikarzowi rękawice:

“Krzysiu Stanowski to niezły zawodnik. Potraficie sobie wyobrazić, że wydał więcej książek niż Marcin Najman? Fajnie, że dziennikarz przechwala się tym, że sprzedał więcej książek niż sportowiec, ale w rywalizacji sportowej to już nie chce z nim startować. A może ze mną wystąpiłby w oktagonie? Nie jestem sportowcem, ważę tylko 62 kilo, a jego fani wielokrotnie mi pisali, że wystarczy na mnie dmuchnąć, żeby mnie zmieść jak śmiecia. Znaczy pisali mi takie rzeczy i wiele gorsze. I wcale nie chcę się z nim bić. Znaczy chcę, ale wiem, że już mi nie pomoże, bo wystarczająco mnie wypromował.”

Całość możecie zobaczyć poniżej:

I jak Wam się podoba Jaś Kapela w wersji profesjonalnego youtubera? Zawodnikiem MMA miał być słabym, a rozniósł w klatce Ziemowita Piasta Kossakowskiego, czy podobny sukces zaliczy w sieci?

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis