MMA PLJaś KapelaJaś Kapela się rozbrykał! Na konferencji przed Pink MMA rzucił wyzwanie… Jarosławowi Jakimowiczowi!

Jaś Kapela się rozbrykał! Na konferencji przed Pink MMA rzucił wyzwanie… Jarosławowi Jakimowiczowi!

Jaś Kapela szybko uczy się warunków panujących w mieszanych sztukach walki. Zawodnik Prime Show MMA, który ma za sobą wygraną nad Ziemowitem Piastem Kossakowskim tym razem rzucił wyzwanie… Jarosławowi Jakimowiczowi.

Jaś Kapela

Jakimowicz znalazł się na celowniku Kapeli po udostępnieniu nagrania, na którym doprowadził do zdjęcia flagi środowisk LGBT imitującej tęczę. Nagranie udostępnione przez dziennikarza TVP Info stało się internetowym viralem:

Jaś Kapela rzucił wyzwanie… Jarosławowi Jakimowiczowi!

To, co dla Jakimowicza jest “szmatą”, dla Kapeli jest “świętością” i lewicowy poeta zapamiętał sobie ten incydent, który wykorzystał na konferencji prasowej przed egzotyczną galą Pink MMA.

Tam rzucił wyzwanie Jakimowiczowi i zrobił to w oryginalny sposób, nawiązując do przywołanego wyżej filmiku:

“Mam ważne przesłanie dla pana Jarka Jakimowicza. Też mam flagę tęczową na domu. Jak jesteś taki odważny, to weź mi ją zabierz! Tylko weź drabinę, bo na drugim piętrze jest.”

Przypominamy, że gala Pink MMA 1 odbędzie się 3 czerwca w Warszawie. Podczas tej imprezy walki na zasadach MMA będą toczyć homoseksualiści i niekreślone płciowo osoby.

Zobacz także:

Co tam się wydarzyło?! Bez jednej ręki pokonał dwóch rywali! [WIDEO]

Podczas ostatniej gali Epic Fighting Championship nie brakowało szalonych zestawień. Były też dobre momenty jak starcie jednorękiego wojownika. Odprawił on dwóch przeciwników. Jednego z nich szybko znokautował – drugi zaś okazał się cięższą przeprawą. Ostatecznie jednoręki wojownik wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Fury dalej świętuje zwycięstwo! Taksówkarz postanowił odmówić, mocna reakcja mistrza! [WIDEO] Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) dalej świętuje swoje efektowne zwycięstwo. W sieci pojawiło się nagranie, gdzie widać mocno pijanego mistrza świata wagi ciężkiej. Taksówkarz postanowił odmówić, więc zobaczyliśmy mocną reakcję reprezentanta Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że Fury po ostatniej obronie tytułów wspomniał o zakończeniu barwnej kariery.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis