MMA PLPrime Show MMAJaś Kapela do Kossakowskiego: To anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz srał tęczą [WIDEO]

Jaś Kapela do Kossakowskiego: To anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz srał tęczą [WIDEO]

Jedną z najgłośniejszych walk gali Prime Show MMA będzie pojedynek aktywistów politycznych – Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Ma to być starcie lewicy z prawicą w klatce. Jaś Kapela zdołał sprowokować Kossakowskiego i między tymi mężczyznami doszło do sprzeczki.

Jaś Kapela

Sprzeczki, która miała miejsce na wczorajszej konferencji prasowej przed galą Prime Show MMA. Impreza ta zaplanowana jest na dzień 19 lutego w Łodzi.

Jaś Kapela do Kossakowskiego: To anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz srał tęczą [WIDEO]

Panowie nie kryją się ze wspólną niechęcią wobec siebie, co było widać na wczorajszej konferencji. Natomiast jeden z naszych i waszych ulubionych youtuberów – EbeEbe przygotował shota ze spotkania twarzą w twarz między Kossakowskim a Kapelą, który zakończył się “liściem”.

Sprawdźcie sami:

Aktualna rozpiska Prime Show MMA:

Walka wieczoru:
Kamerzysta – Lord Kruszwil

Pozostałe:
Jaś Kapela – Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk
Mateusz “Muran” Murański – TBA
Paweł Tyburski – TBA
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “Hecman” Rygiel
Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios
Adrian “Meduza” Salamon – Dawid Narożny
Julia “Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała
Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska

Zobacz także:

Murański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Mateusz Murański niewykluczone, że wystąpi na pierwszej edycji Prime Show MMA, ale nie będzie to starcie z Pawłem Tyburskim. ”Muran” tłumaczy, że to jest większe wyzwanie, więc potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo jest przecież po poważnej kontuzji. W tej sytuacji ”Tybori” pozostaje bez rywala.

Król zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas pierwszej konferencji prasowej poznaliśmy właściciela organizacji Prime Show MMA. Kasjusz Życiński zasiadł na tronie!

Jacek Murański ostro o Starchu: W imię zasad sku*wysynu! [WIDEO]

Organizacja Prime Show MMA z miejsca stała się jednym z największych graczy w świecie Freak-Fightów. Zakontraktowani celebryci robią duże wrażenie wśród kibiców. Jednym z nich jest Jacek Murański, który już nie może doczekać się walki w klatce Prime.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis