MMA PLCiekawostkiJaś Kapela chce walczyć w MMA! Celuje w walkę z nacjonalistą lub kapitalistą, a najlepiej z Ziemkiewiczem!

Jaś Kapela chce walczyć w MMA! Celuje w walkę z nacjonalistą lub kapitalistą, a najlepiej z Ziemkiewiczem!

Jaś Kapela, czyli popularny poeta, który bardziej niż promocją swoich wierszy zasłynął udziałem w legendarnym Hejt Parku, gdzie kompromitował się w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim postanowił spróbować swoich sił w MMA. Tak, to prawda – Jaś Kapela chce walczyć w MMA! Przynajmniej kusi fanów taką możliwością.

Bardzo możliwe, że Kapela otrzymał już konkretną propozycję od jednej z polskich organizacji freakowych, bowiem postanowił zapytać fanów o wysokość gaży, jaką powinien zażądać za swoją walkę.

Jaś Kapela chce walczyć w MMA! Celuje w walkę z nacjonalistą lub kapitalistą, a najlepiej z Ziemkiewiczem!

Kapela zdradził także swoją wagę i nie ukrywa, że poszukuje zawodnika z kategorii muszej. Choć jak sam napisał – preferuje on walkę z Rafałem Ziemkiewiczem, popularnym prawicowym publicystą, który znany jest z ciętego języka i polemiki z różnymi środowiskami:

“Jak myślicie, ile powinienem wziąć za udział w walce MMA? I z jakim nacjonalistą/kapitalistą chcielibyście mnie zobaczyć w oktagonie? Najlepiej w mojej kategorii wagowej, choć dla Ziemkiewicza mogę zrobić wyjątek xD

Zważyłem się (55,2 kg), więc poproszę o typków w kategorii muszej :p choć jak potrenuję, to pewnie dojdę do 60, w końcu mięśnie dużo ważą :p”

Jak myślicie – Kapela faktycznie dostał jakąś propozycję walki czy próbuje tylko zwrócić uwagę na siebie stosując chwyt marketingowy, tym razem z MMA w tle?

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.