MMA PLHFOJarosz zmierzy się z Różalskim? „Jestem w stanie podjąć wyzwanie” [WIDEO]

Jarosz zmierzy się z Różalskim? „Jestem w stanie podjąć wyzwanie” [WIDEO]

Podczas gali HFO: Aim High jeden z naszych reporterów porozmawiał z Łukaszem Jaroszem. Doświadczony polski kickboxer opowiedział w wywiadzie m.in. o potencjalnej walce z Marcinem Różalskim (7-4) nawet w formule MMA.

Jarosz zmierzy się z Różalskim
Foto: Fot: Maciej Gębacz

Jarosz to jedna z największych postaci polskiego kicboxingu. W 2018 roku, po wielu latach przerwy, zawodnik wrócił do zawodowych walk, posiadając kontrakt m.in. w nieistniejącej już organizacji DSF Kickboxing. Obecnie zawodnik nie ma planów do dalszych pojedynków.

Mimo tego Jarosz pojawił się na gali HFO, by stać w narożniku Bartosza Domalika, który wygrał swój pojedynek. Czy jest jednak szansa, by to sam Jarosz wystąpił kiedyś w ringu federacji?

Możliwość zobaczenia mnie w HFO jest zawsze, gdyż nigdy nie palę za sobą mostów. Mogę rozważyć każdą propozycję, ale jestem na takim etapie w życiu, gdzie mam wszystko poukładane. Spełniło się także moje marzenie, gdyż zbudowałem profesjonalny klub, spełniając się jako trener.

Podczas wywiadu poruszono również kwestię potencjalnej walki Łukasza Jarosza z Marcinem Różalskim. Okazuje się, że dwaj czołowi kickboxerzy w Polsce mieli stanąć naprzeciw siebie podczas jednej z gal DSF, w czym przeszkodził rozpad projektu.

Nie wiem, czemu nie doszło do tej walki. Byliśmy blisko zorganizowania pojedynku w DSF, gdyż miałem kontrakt na trzy walki i ta trzecia miała być z „Różalem”. Stoczyłem jednak tylko jedną walkę, po czym organizacja upadła. Później nie miał kto tego zorganizować. Szkoda, że tak się nie stało, bo wydaje mi się, iż ta walka byłaby widowiskowa, a ponadto wiele osób czekało na to starcie.

Jak się okazuje, Jarosz nie zamyka się na potencjalną walkę z „Rózalem” tylko do formuły kickboxingu. Zawodnik i trener zgodziłby się także na pojedynek w mieszanych sztukach walki, o ile taka oferta przyszłaby ze znacznym wyprzedzeniem.

Jeśli pojawiłaby się szansa walki z Różalem w MMA, jestem w stanie podjąć takie wyzwanie. O takiej walce musiałbym się dowiedzieć dużo wcześniej. Taki pojedynek jest jednak możliwy.

Pełną rozmowę znajdziecie poniżej:

Zobacz także:

Mistrz KSW chce walki Szeligą? “Koniecznie musimy uruchomić maszynę #narkunteam”

Czy mistrz KSW chce walki z Piotrem Szeligą? Pogromca Krystiana Pudzianowskiego, który po sobotniej gali FEN 28 zyskuje coraz większą popularność znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Konfrontacji Sztuk Walki.

FEN 28: Dantejskie sceny po walce Szeliga vs. Pudzian! Mdlejący zostają zniesieni do karetki! [WIDEO]

Uczestnicy drugiej walki wieczoru FEN 28 zostawili sporo serca w klatce. Wycieńczeni zawodnicy potrzebowali później pomocy medycznej.

Co dalej z Pudzianowskim w FEN? Jest deklaracja szefa organizacji!

Co dalej z Krystianem Pudzianowskim w FEN? Czy zawalczy on jeszcze dla drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce? Odpowiedzi na to pytanie udzielił szef Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis