Były rywal Daniela Omielańczuka, Jarjis Danho (6-1-1) poznał datę swojego kolejnego pojedynku. Syryjczyk zawalczy na UFC 211, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący 31-letni Ukrainiec Dmitry Poberezhets (24-5-1).

Danho jest Syryjczykiem mieszkającym w Niemczech. Do momentu debiutu dla UFC mógł pochwalić się nieskazitelnym rekordem 6-0, ale podczas gali UFC Fight Night 84 przegrał z Naszym wyżej wymienionym rodakiem. W swoim ostatnim pojedynku na gali w Hamburgu zanotował większościowy remis przeciwko Christianowi Colombo.

Poberezhets w swojej 7-letniej karierze walczył głównie na terenie Ukrainy i Rosji, ale wystąpił również na gali w Polsce, gdzie zremisował w 2011 roku z wywołanym wyżej Danielem Omielańczukiem. Od równo 5 lat jest niepokonany, zanotował serię 14 zwycięstw, z czego 12 kończył przez nokaut.

Powyższe starcie jest już 3 zestawieniem wagi ciężkiej, które zasiliło rozpiskę UFC 211. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas Miocic vs. Dos Santos II, a samo wydarzenie odbędzie się 13 maja w Dallas.

Pitbull Sports