MMA PLFAME MMAJapczan z High League do FAME MMA! Walka z Pasutem już na 13 edycji!

Japczan z High League do FAME MMA! Walka z Pasutem już na 13 edycji!

Oficjalnie Jakub Piotrowicz przechodzi do organizacji FAME MMA. Popularny ”Japczan” swój debiut w MMA odnotował na gali High League 1 w Ergo Arenie. Youtuber wystąpi na najbliższej 13 edycji, a jego przeciwnikiem będzie Robert Pasut.

Japczan

Piotrowicz znany jest w sieci ze swoich streamów na Twichu. Jego transmisję cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ”Japczan” w poprzednim roku zdecydował się na debiut w mieszanych sztukach walki.

Jakub został pozytywnie przyjęty przez dużą rzeszę kibiców. Piotrowicz pod koniec sierpnia zmierzył się z bardziej doświadczonym Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Jakub w tym pojedynku pokazał charakter – co zaważyło. ”Japczan” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Japczan wraca do klatki!

W marcu dojdzie do gali FAME MMA 13, na której pojawi się popularny Jakub ”Japczan” Piotrowicz. Jego przeciwnikiem będzie również debiutujący w organizacji – Robert Pasut.

34-latek znany jest przede wszystkim z działalności na kanale ”AbstrachujeTV”, który współtworzył z dwójką przyjaciół. Pasut pojawiał się również w wielu programach telewizyjnych.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mamed Khalidov wraca do treningów po przegranej z Roberto Soldiciem! Jest nagranie! Widzieliście?

To jest dobra wiadomość! Mamed Khalidov (35-8-2) wraca do treningów po ostatniej bolesnej przegranej. Niewykluczone, że podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego jeszcze stoczy walkę w organizacji KSW.

Don Kasjo o walce z Arturem Szpilką: Jestem przepustką dla niego! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą odpowiadał również na pytania internautów. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis