MMA PLCiekawostkiJan Błachowicz zagra w filmie! Wystąpi u… Patryka Vegi!

Jan Błachowicz zagra w filmie! Wystąpi u… Patryka Vegi!

Foto: Facebook/ Patryk Vega

Wygląda na to, że Jan Błachowicz zagra w filmie! Mistrz wagi półciężkiej UFC i najlepszy zawodnik walczący w formule MMA w historii naszego kraju wystąpi w filmie Patryka Vegi.

Tak przynajmniej wynika z wpisu, który reżyser opublikował w mediach społecznościowych.

Jan Błachowicz zagra w filmie! Wystąpi u… Patryka Vegi!

Na Facebooku pojawiło się wspólne zdjęcie Patryka Vegi z Janem Błachowiczem, które jest zapowiedzią udziału mistrza UFC najprawdopodobniej w jego najnowszym filmie.

Potwierdzenie rozpoczęcia przygody filmem przez Błachowicza mamy także dzięki komentarzowi dziennikarza Dominika Durniata, który na Twitterze potwierdził, że zawodnik największej organizacji MMA na świecie pojawi się na dużym ekranie:

Przypominamy, że Jan Błachowicz aktualnie przygotowuje się do drugiej obrony mistrzowskiego pasa UFC. Po pokonaniu Israela Adesanyi, kolejnym wyzwaniem “Cieszyńskiego Księcia” będzie Glover Teixeira. Starcie to odbędzie się już 4 września na gali UFC 266 w Las Vegas.

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.