MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz wskazał zawodników, którzy powinni zawalczyć w eliminatorze do walki o jego pas

Jan Błachowicz wskazał zawodników, którzy powinni zawalczyć w eliminatorze do walki o jego pas

Jan Błachowicz to aktualny mistrz wagi półciężkiej UFC, który przygotowuje się do wrześniowej obrony tytułu w walce z Brazylijczykiem – Gloverem Teixeirą.

Cieszynianin w rozmowie z Jamesem Lynchem wskazał dwa poważne nazwiska, które jego zdaniem powinny stoczyć walkę eliminacyjną do starcia o pas mistrzowski wagi półciężkiej, którego jest posiadaczem.

Jan Błachowicz wskazał zawodników, którzy powinni zawalczyć w eliminatorze do walki o jego pas

Polak wybiega nieco w przód i już teraz ma kandydatów na swoich kolejnych rywali:

“Wierzę, że pokonam Glovera i znowu obronię pas mistrzowski, a potem może zawalczę z Jirim Prochazką. Uważam, że powinien on stoczyć eliminator z Aleksandarem Rakicem, a zwycięzca powinien zawalczyć ze mną.”

Błachowicz śledzi dywizję półciężką i wskazał także jeszcze jedno nazwisko, które często jest pomijane w kontekście walki o najwyższe cele:

“Ludzie zapominają o Ankalaevie. Uważam, że też jest w grze o pas i może być wybierany z całej trójki razem z Prochazką i Rakicem jako mój następny przeciwnik.”

A Wy jak typujecie – który zawodnik będzie rywalem Jana Błachowicza, jeśli ten pokona Glovera Teixeirę?

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.