MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem: Musisz przeczytać książki i zrozumiesz

Jan Błachowicz wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem: Musisz przeczytać książki i zrozumiesz

Jan Błachowicz obecnie znajduje się zaledwie kilka godzin przed jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Polak na UFC 291 w Salt Lake City zmierzy się z Alexem Pereirą w nieoficjlanym eliminatorze do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Tuż przed tą walką, Polak wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem w życiu.

Jan Błachowicz wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem

Błachowicz wystąpi w co-main evencie gali UFC 291. W oktagonie w hali w Salt Lake City zmierzy się z byłym mistrzem wagi średniej Alexem Pereirą, czyli osobiście wielkim przyjacielem Glovera Teixeiry, w walce z którym Błachowicz stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC.

Dla Polaka starcie to będzie symbolicznym rewanżem, bowiem Glover Teixeira mocno wspiera Pereirę przed dzisiejszą galą.

Przypominamy, że walką wieczoru całej gali UFC 291 będzie pojedynek o pas mistrzowski BMF, o który zawalczą Dustin Poirier i Justin Gaethje.

Jan Błachowicz wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem: Musisz przeczytać książki i zrozumiesz

Błachowicz w wywiadzie transkrybowanym i opublikowanym na stronie PolsatSport.pl wskazał, kto dla niego jest wielkim bohaterem w kontekście życia i walki dobra ze złem.

Polak w opozycji do amerykańskich superbohaterów jak Batman, Superman, Hulk czy Ironman, jako swojego bohatera wskazał… Wiedźmina, czyli bohatera sagi Andrzeja Sapkowskiego, która zdobywa coraz większe uznanie na całym świecie.

“Musisz przeczytać książki i zrozumiesz, dlaczego jest moim bohaterem. Jest najlepszym wojownikiem. W Stanach Zjednoczonych macie dużo super-bohaterów, na przykład Spider-Mana. My mamy “Wiedźmina.” – mówi Błachowicz.

Co ciekawe, Polak bardzo lubi Wiedźmina w każdej postaci. Często nawet gra w grę, której bohaterem jest Gerald z Rivii.

“Jan Błachowicz wskazał, kto jest dla niego wielkim bohaterem.” – napisał swego czasu Błachowicz na Facebooku.

Niedzielny relaks. Powrót do Wiedzmina🎧🎮😀 #witcher #monster #sundayrelax

Posted by Jan Blachowicz on Sunday, December 11, 2016

A Wy lubicie Wiedźmina? Znacie rzeczywistość opisaną przez Andrzeja Sapkowskiego i podobnie jak były mistrz wagi półciężkiej UFC także jesteście fanami Geralta z Rivii?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis