MMA PLIsrael AdesanyaJan Błachowicz wraca w marcu! Ma zmierzyć się z niepokonanym mistrzem wagi średniej UFC!

Jan Błachowicz wraca w marcu! Ma zmierzyć się z niepokonanym mistrzem wagi średniej UFC!

Foto: Facebook. Jan Błachowicz

Wedle najnowszych doniesień medialnych Jan Błachowicz wraca w marcu do oktagonu! Aktualny mistrz wagi półciężkiej ma wystąpić w walce wieczoru w super fight’ie z innym mistrzem organizacji UFC!

Rewelacje na temat powrotu “Cieszyńskiego Księcia” do oktagonu UFC podał dziennikarz ESPN, Ariel Helwani. Dotarł on do informacji o planowanych kolejnych dwóch numerowanych galach amerykańskiego giganta.

Jan Błachowicz wraca w marcu! Ma zmierzyć się z niepokonanym mistrzem wagi średniej UFC!

Według wiedzy Ariela Helawniego, UFC planuje w marcu 2021 roku zorganizować dwie numerowane imprezy. Walką wieczoru pierwszej z nich miałoby być starcie Stipe Miocic vs Francis Ngannou 2, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej, a main eventem drugiego wydarzenia ma być starcie o pas mistrzowski wagi półciężkiej – Jan Błachowicz vs Israel Adesanya.

UFC jeszcze oficjalnie nie potwierdziło tych planów, ale najprawdopodobniej rozmowy na ich temat są już w zaawansowanych stadium.

Dla Jana Błachowicza byłaby to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa. Polak po tytuł sięgnął we wrześniu, kiedy to znokautował Dominicka Reyesa. Błachowicz aktualnie jest w serii czterech wiktorii z rzędu.

Israel Adesanya to aktualny mistrz wagi średniej, któremu marzy się dominacja w kolejnej kategorii wagowej. Kontrowersyjny Nigeryjczyk jest niepokonany w zawodowej karierze, a w oktagonie UFC wygrał już dziewięć kolejnych walk.

Zobacz także:

Conor McGregor opublikował wyniki sprzedaży PPV za UFC 246. Są rzekomo najlepsze w roku!

Gwiazda UFC, Conor McGregor opublikował wyniki sprzedaży PPV za galę UFC 246, na której wystąpił w walce wieczoru. UFC 246 była pierwszą numerowaną galą amerykańskiego giganta w 2020 roku. Miała ona przynieść najlepsze wyniki sprzedażowe za cały rok.

Cerrone dwa razy poddał dos Anjosa – wyniki gali SUG 19

Donald Cerrone dwa razy poddał Rafaela dos Anjosa na jednej gali! Wydarzyło się to w miniony weekend na gali grapplingowej SUG 19, którą organizował Chael Sonnen.

Prezydent UFC odpowiada youtuberowi! Będzie taka walka?

Prezydent UFC składa propozycję youtuberowi. Chodzi o walkę z mistrzynią UFC…