MMA PLUFCJan Błachowicz włada… wiedźmińskim mieczem [WIDEO]

Jan Błachowicz włada… wiedźmińskim mieczem [WIDEO]

Jan Błachowicz (26-8) wrócił już do Polski. Najlepszy obecnie polski zawodnik MMA wciąż popisuje się kreatywnością w mediach społecznościowych.

Na gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho “Cieszyński Książę” już w pierwszej rundzie znokautował Coreya Andersona. Polak zrewanżował się rywalowi za porażkę sprzed pięciu lat a zarazem wygrał swoją trzecią walkę z rzędu.

Jak się jednak okazuje Błachowicz potrafi radzić sobie nie tylko samymi pięściami, ale też bronią białą ;). Zawodnik Berkut WCA Fight Team wziął do ręki… wiedźmiński miecz. “Wiedźmin” jest obecnie niezwykle popularny na świecie. Znakomita proza polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego była popularyzowana najpierw przez gry CD Projekt RED, a niedawno również dzięki serialowi Netflixa.

Jak radzi sobie Jan Błachowicz w fachu Geralta z Rivii? Zobaczcie sami.

Błachowicz już w Stanach Zjednoczonych popisywał się humorem i kreatywnością w swoich kolejnych wpisach w mediach społecznościowych.

Po trzech kolejnych zwycięstwach Jan Błachowicz jest obecnie jednym z najlepszych zawodników swojej kategorii wagowej i bardzo poważnym pretendentem do walki mistrzowskiej z Jonem Jonesem.