MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz wiedział o odejściu Roberta Jocza? Zaskakujące słowa Damiana Janikowskiego [WIDEO]

Jan Błachowicz wiedział o odejściu Roberta Jocza? Zaskakujące słowa Damiana Janikowskiego [WIDEO]

Damian Janikowski był gościem w studiu FANSPORTU TV, gdzie nie gryzł się w język. Janikowski przedstawił nowe fakty na temat zeszłorocznej sprawy odejścia Roberta Jocza z WCA.

Damian Janikowski o Błachowiczu
Foto: FANSPORTU TV/Cooper Neill/Zuffa LLC

W lipcu 2022 roku zrobiło się głośno o odejściu Roberta Jocza ze stanowiska head coacha w klubie WCA Fight Team. Pociągnęło to za sobą szereg decyzji, bowiem chwilę później z warszawskim klubem pożegnał się Marian Ziółkowski. Sprawa ucichła, jednak nie na długo. Trener Jocz dolał oliwy do ognia po UFC 282, gdzie Jan Błachowicz zremisował z Magomedem Ankalaevem w starciu o tron wagi półciężkiej. Robert Jocz stwierdził, że gdyby znalazł się w narożniku Janka, to pas wylądowałby w Polsce. Jan Błachowicz odniósł się do tych słów, wydając oświadczenie, w którym stwierdził, że trener Jocz odszedł bez słowa i nikt właściwie nie wie dlaczego. Od tamtego czasu nie pojawiły się żadne informacje, aż do dziś.

Błachowicz o wszystkim wiedział?

Brązowy medalista z Londynu w wywiadzie zaprzeczył wersji Jana Błachowicza, jakoby ten nic nie wiedział na temat odejścia Roberta Jocza.

“Z tego, co wiem to Janek rozmawiał z trenerem Joczem. To nie było tak, że on o niczym nie wiedział. Z drugiej strony, nawet jeżeli trener Jocz milczał i się nie odzywał to szkoda, że Janek do niego nie zadzwonił. Oni byli dla siebie przyjaciółmi, spędzali razem czas, więc tym bardziej mnie to dziwi”

“Znam trenera Roberta i Janek też go zna. Robert Jocz nie jest osobą, która dzwoni po zawodnikach. Dlatego, gdybym był na miejscu Janka, to zadzwoniłbym do trenera, aby dowiedzieć się o co chodzi i jakoś wyjaśnić tę sytuację. Zwłaszcza że co by nie mówić o trenerze to Janek dzięki niemu osiągnął wszystko”

Janikowski dodał, że duże pieniądze zmieniły Jana Błachowicza

“Janek Błachowicz odkąd zaczął zarabiać duże pieniądze, trochę się zmienił. Stał się innym człowiekiem”

Wypowiedź Damiana tutaj:

Juras odpowiada!

Łukasz Jurkowski postanowił odpowiedzieć na słowa Damiana Janikowskiego, krótkim tweetem.

Zobacz także:

Dyrektor sportowy KSW zdradza dlaczego nie doszło do walki Khalidov-Machida na PGE Narodowym!

To była jedna z trzech opcji! Wspominaliśmy, że Lyoto Machida (26-12) był brany pod uwagę jako potencjalny przeciwnik Mameda Khalidova (36-8-2) na sobotniej hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, dlaczego nie dojdzie do walki z Brazylijczykiem. W rezultacie czeka nas trylogia z Askhamem.

“Prezes nie lubi odpuszczać” – Paweł Jóźwiak wystąpi w kolejnej walce!

Popularny w środowisku freak fightowym “Prezes FEN”, czyli Paweł Jóźwiak już oficjalnie wystąpi w kolejnej walce! Jedna z najbarwniejszych postaci naszego podwórka pod nazwą “polskie MMA” powraca do freaków. W tego typu organizacji stoczy swoją kolejną walkę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis