MMA PLCiekawostkiJan Błachowicz w Turbokozaku! Jak poszło byłemu mistrzowi UFC?

Jan Błachowicz w Turbokozaku! Jak poszło byłemu mistrzowi UFC?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC, Jan Błachowicz wystąpił w Turbokozaku! Program emitowany od lat przez stację Canal+ Sport jest jednym z najchętniej oglądanych show z piłką nożną w roli głównej.

Jan Błachowicz w Turbokozaku

W tej chwili stacja Canal+ wraca wspomnieniami do najlepszych odcinków tego programu, a w jednym z nich wystąpił… Jan Błachowicz!

Był rok 2020, kiedy to najlepszy Polak walczący w wadze półciężkiej w MMA gościł w programie Bartosza Ignacika. Choć wielu z Was pewnie pamięta tamten program, to warto go sobie odświeżyć.

Jan Błachowicz w Turbokozaku!

Kiedy w polskiej piłce trwa przerwa zimowa, stacja Canal+ Sport odkopuje legendarne odcinki Turbokozaka. Jednym z nich był ten, w którym udział wziął zawodnik posiadający “Legendarną Polską Siłę” – Jan Błachowicz!

Sprawdźcie sami jak poszło byłemu mistrzowi wagi półciężkiej UFC i ostatniemu pretendentowi do tego tytułu:

Zobacz także:

Dana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White ma kłopoty! Kamery telefonu komórkowego nagrały go jak… uderzył swoją żonę! Teraz prezes UFC się z tego incydentu tłumaczy!

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO]

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis