MMA PLArchiwumBez kategoriiJan Błachowicz w plebiscytach!

Jan Błachowicz w plebiscytach!

mma_470.jpeg

MMA.pl największym portalem

Sportowa postawa, jaką prezentował w roku 2008 Jan Błachowicz została doceniona w corocznym plebiscycie na dziesięciu najlepszych sportowców w powiecie cieszyńskim. Głosowanie zorganizował portal internetowy Gazetacodzienna.pl

Fighter „KSW Team” i rybnickiego klubu „Octagon” uplasował się na drugim miejscu, wyprzedzając samego Adama Małysza! Jest to bez wątpienia ogromny sukces Błachowicza, który w minionym roku, w formule MMA był niepokonany. Na ten sukces również zapracował sobie zdobytym w Korei tytułem mistrza świata w muay thai. Gratulacje!
Poniżej prezentujemy wszystkich laureatów tego plebiscytu.

1. Piotr Szymala (karateka)
2. Jan Błachowicz (muay thai/MMA)
3. Adam Małysz (skoczek narciarski)
4. Anna Stanieczek (łuczniczka)
5. Janusz Rokicki (lekkoatleta)
6. Kajetan Kajetanowicz (rajdowiec)
7. Mateusz Ligocki (snowboardzista)
8. Karolina Czapka (rajdowiec)
9. Ireneusz Jeleń (piłkarz)
10. Adrian Reiss (skibobista)

Jednak wyróżnienie przez lokalną społeczność to nie jedyne laury jakie z zakończeniem roku 2008 zbiera cieszyński zawodnik. Kolejnym wyróżnieniem dla fightera naszej federacji jest nominacja w plebiscycie zorganizowanym przez niemiecki portal internetowy (Groundandpound.de). Nasi sąsiedzi nominowali Błachowicza w kategorii “Zrobił największe postępy”, w której konkuruje z takimi zawodnikami jak: Alistair Overeem (Holandia), Tiago Alves (Brazylia), Peter Irving (Anglia), Leonard Garia (Meksyk) i Japończyk Hatsu Hioki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis