MMA PLKursy SuperbetJan Błachowicz typuje KSW 65. Specjalna oferta Superbet

Jan Błachowicz typuje KSW 65. Specjalna oferta Superbet

Jan Błachowicz podzielił się swoimi przewidywaniami na galę KSW 65. Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem, który zapowiadany jest jako najważniejszy w dotychczasowej historii federacji. „Cieszyński Książe” typuje w tej walce nokaut, ale w którą stronę?

W wypowiedzi dla Superbet.pl, Jan Błachowicz pokusił się o kilka ciekawych przemyśleń dotyczących najbliższej gali największej federacji MMA w Polsce. Bukmacher przygotował natomiast niesamowitą ofertę dla nowych klientów, w skład w której wchodzi także możliwość postawienia zakładu na zwycięstwo Soldicia z kursem 20.00!

Niespodzianka gali KSW 65

TYP JANKA: „Mateusz Legierski wygra z Romanem Szymańskim. Roman jest bardziej doświadczony i w powszechnej opinii uważa się go za faworyta, co widać choćby na przykładzie kursów Superbet. Walczy efektownie i efektywnie, ale tym razem postawię na Mateusza. W oktagonie wciąż jest niepokonany i wydaje mi się, że tak pozostanie po tej walce.”

Kurs na zwycięstwo Legierskiego z Szymańskim w Superbet to 2.75

Największe show

TYP JANKA: „Kita – Samociuk. Słyszałem, że obaj mówili, że to co pewne w tym pojedynku to brak rozstrzygnięcia na kartach sędziowskich. A to zwykle oznacza hardkorowy fight i duże emocje.”

Walka potrwa maksimum 2 rundy? Kursy Superbet wynosi 1.57

Walka zakończona decyzją

TYP JANKA: „Będzie to walka kobiet Bekus-Sormova. Czeszka w tym sporcie jest dłużej, ale spodziewam się, że dziewczyny pokażą charakter, zadziorność i walka będzie trwała do końca. Nie będzie też wcale łatwa do decyzji dla sędziów.”

Walkę trwającą do końca można postawić z kursem 1.85

Walka zakończona KO/TKO

TYP JANKA: „Mamed vs Soldić. W którą stronę? Pytanie brzmiało gdzie będzie KO/TKO, tak? W tej walce będzie!”

Zwycięstwo Khalidova przed czasem – kurs 3.50

Zwycięstwo Soldicia przed czasem – kurs 1.85

Zawodnik KSW 65 z szansami na karierę w UFC

TYP JANKA: „Soldić. Jest w dobrym wieku i wciąż się rozwija, ale najważniejsze, że umiejętności i wszechstronność już teraz go do tego predysponują.”

Soldić wygra z Khalidovem w pierwszej rundzie – kurs Superbet 8.00

Kurs na ostatnią propozycję rozstrzygnięcia jest potężny, ale to nic w porównaniu z tym, co zakłady bukmacherskie Superbet oferują nowym graczom. Rejestrując się na stronie www.superbet.pl z kodem KSW34, można skorzystać z Super Kursu na zwycięstwo Soldicia, który wynosi aż 20.00! Gdyby tego było mało, kod daje także zwiększony bonus od pierwszej wpłaty (234 PLN zamiast standardowych 200) oraz 7 dni gry bez podatku i cashback do 1300 złotych!

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

[informacja prasowa]

Zobacz także:

KSW 65: Jest rezerwowy w przypadku kontuzji Mameda Khalidova albo Roberto Soldica! Zaskoczeni?

Przed nami gala KSW 65. Już w sobotę 18 grudnia w Gliwicach kibice obejrzą najgłośniejszą walkę na polskim podwórku od lat! Na przeciwko siebie stanie dwóch mistrzów Federacji Konfrontacji Sztuk Walki – mistrz wagi średniej Mamed Khalidov oraz Roberto Soldic, posiadacz pasa wagi półśredniej.

Tak to prawda! Mamed chce… trzeciej walki z Narkunem! Co wy na to?

Niespełna dwa dni pozostały do gali KSW 65 w Gliwicach. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy starcie na szczycie kategorii średniej, w którym mistrz – Mamed Khalidov, postara się zatrzymać bezczelnie zmierzającego po drugi pas dominatora dywizji do -77kg, Roberto Soldicia. Pojedynek z Chorwatem bezsprzecznie nakręca 41-latka. Jest jednak walka, której scenariusz również tli się w głowie Khalidova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis