MMA PLJan Błachowicz“Jan Błachowicz to potwór” – trener Israela Adesanyi z uznaniem o mistrzu UFC

“Jan Błachowicz to potwór” – trener Israela Adesanyi z uznaniem o mistrzu UFC

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

“Jan Błachowicz to potwór” – taką tezę postawił trener kickboxingu Israela Adesanyi – Eugene Bareman. Z wielkim uznaniem wypowiedział się on o mistrzu wagi półciężkiej UFC.

Pomysł na super fight w postaci starcia dwóch mistrzów: wagi półciężkiej – Jana Błachowicza i wagi średniej Israela Adesanyi krąży w mediach już od września. Polak jest gotowy podjąć się tego wyzwania, ale dopiero w marcu przyszłego roku.

“Jan Błachowicz to potwór” – trener Israela Adesanyi z uznaniem o mistrzu UFC

Eugene Bareman, czyli trener Nigeryjczyka z uznaniem wypowiedział się na temat umiejętności Polaka, którego wprost nazywa “potworem”:

“To, co mnie ekscytuje to wyzwanie wielkiego wojownika, jakim jest Jan Błachowicz. To wyzwanie w postaci pójścia do wyższej dywizji wagowej. To monumentalne wyzwanie dla nas, w które wielu ludzi będzie wątpić i wielu będzie przeciwko nam. Ale to jest bardzo motywujące. Jan to absolutny potwór, ale my pokonujemy potwory! Tym się zajmujemy i to nas ekscytuje.

Błachowicz jest typem faceta, na którego patrzysz z 50 metrów, ze 100 metrów czy przez ekran telewizora, to nie robi takiego wrażenia, jakie robi w rzeczywistości. A w rzeczywistości jest świetny. Bardzo łatwo jest go lekceważyć, ale do czasu, kiedy staniesz na przeciwko niego w klatce. Wtedy zrozumiesz, dlaczego jest w tym miejscu, w którym jest.”

Zobacz także:

Daniel Rutkowski przed FEN 31: Zawsze o każdym zawodniku wypowiadam się dobrze

Bohater walki wieczoru najbliższej gali, Daniel Rutkowski przed FEN 31 wypowiada się z szacunkiem o swoim kolejnym przeciwniku. A tym będzie Adrian Zieliński. Stawką starcia obu zawodników będą dwa pasy mistrzowskie wago piórkowej – Babilon MMA i FEN.

Daniel Omielańczuk przed ACA 114: Mam gorszą rakietkę niż Artur Szpilka i Jan Błachowicz

Już jutro Daniel Omielańczuk (24-9-1, 1 N/C) stanie przed szansą na zdobycie pasa mistrzowskiego na gali ACA 114. Co czołowy polski ciężki ma do powodzenia przed walką?

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-29.11.2020]

Przed nami kolejny weekend. Tym razem będzie on niezwykle interesujący dla fanów MMA w Polsce. W naszej ojczyźnie czekają nas bowiem trzy znaczące gale – dzień po dniu!