MMA PLUFCJan Błachowicz tłumaczy starożytne przepowiednie: Urodzi się w małym mieście, zostanie mistrzem UFC!

Jan Błachowicz tłumaczy starożytne przepowiednie: Urodzi się w małym mieście, zostanie mistrzem UFC!

Najlepszy polski półciężki i najpoważniejszy kandydat do walki o mistrzowski pas UFC, Jan Błachowicz (26-8) wchodzi na kolejny medialny poziom. Polak po raz kolejny próbuje sprowokować mistrza jego dywizji wagowej Jona Jonesa (26-1, 1 N/C).

Polak po ostatnim zwycięstwie nad Coreyem Andersonem (13-5) na UFC Rio Rancho pozostał w Stanach Zjednoczonych, gdzie korzysta z wolnego czasu. W sieci natomiast opublikował film, w którym tłumaczy starożytne przepowiednie:

“Tam jest napisane: Urodzi się w małym mieście, ale podbije ogromny kraj, zostanie mistrzem UFC, a jego imię brzmi Jan Błachowicz.

UFC, chyba nie chcecie zadzierać ze starożytnymi przepowiedniami?”

Błachowicz ostatnio wykazuje się humorem i pomysłowością w mediach społecznościowych. Świadczą o tym choćby ostatnie wpisy. W jednym z nich polski zawodnik nawiązał choćby do jednej ze scen zeszłorocznego hitu światowych kin, czyli “Jokera”.

“Panie Bruce Buffer, czy kiedy mnie wywołasz, możesz mnie przedstawić jako pretendenta?”

Mr Bruce Buffer when you bring me out, can you introduce me as The Challenger? 😎#joker #LegendaryPolishPower #jokerstairs

Opublikowany przez Jana Blachowicza Czwartek, 20 lutego 2020

“Ciekawy obraz, ale nad gardą trzeba popracować.”

🇵🇱 Ciekawy obraz, ale nad gardą trzeba popracować.🇺🇸 Interesting painting, but he has to work on his guard.

Opublikowany przez Jana Blachowicza Środa, 19 lutego 2020

Obecnie trwają rozmowy między Janem Błachowiczem i Jonem Jonesem mające na celu ustalenie potencjalnej walki między tymi zawodnikami. UFC jeszcze jednak kalkuluje, czy bardziej opłaca się starcie Jonesa z Błachowiczem czy rewanż z Dominickiem Reyesem.